KĄPIEL OLÉO-RELAX

Syampon Oléo Complexe - pierwszy tak subtelny artykuł do włosów na bazie olejków. Kąpiel dedykowana do codziennego oczyszczania każdego typu włosów. Zezwala na energiczną, a zarazem finezyjną pielęgnację włosów bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

niepowtarzalna formuła kąpieli z dodatkiem olejów arganowego, kameliowego i kukurydzianego sprawia, że codzienna pielęgnacja włosów staje się przyjemnością. Artykuł sprawdza się znakomicie przy oczyszczaniu każdego rodzaju włosów - szlachetne olejki zawarte w Oléo Complexe gwarantują bogatą pielęgnację bez efektu nadmiernego obciążenia włosów. Lekka formuła kąpieli nieskomplikowane rozprowadzenie towaru na całej powierzchni włosów.

Kąpiel do włosów z olejkami nałożyć na wilgotne włosy. Delikatnie masować skórę głowy do momentu wytworzenia się piany. Następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć pozostawiając kąpiel przez kilka chwil na włosach. Po zastosowaniu kąpieli można przejść do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kąpiel do włosów na bazie olejków nieprzeciętnie wzbogaca codzienną pielęgnację każdego rodzaju włosów. Włosy odczuwają bogaty dotyk odżywczych olejków, zostają otulone złotym blaskiem i poczuciem nieprzeciętnej lekkości. Kąpiel pozwala produktywnie oczyszczać włosy z zanieczyszczeń, pozostawiając je miękkie, odżywione, a zarazem lekkie. Wydajne działanie kąpieli do włosów zapewnia unikalne połączenie elementów dynamicznych zawartych w Oléo Complexe.

  • Olej arganowy - atrybuty odżywcze, regeneracyjne i naprawcze.
  • Olej kukurydziany - wykazuje działanie przeciwutleniające i zmiękczające włosy.
  • Olej kameliowy - wygładza włókna włosów i nadaje im blask.

w konsekwencji kąpiel zapewnia aktywną, a równocześnie finezyjną pielęgnację, która przynosi efekt odżywionych, lekkich, aksamitnie miękkich i połyskujących włosów.

objętość 1000 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz nabyć maksymalnie 6 sztuk tego towaru.