Materac piankowy duo activia 120x60 sklep firmowy w krakowie - rabaty i gratisy sprawdź marki Hevea

od 0,00 PLN

Wymiary: 60 x 120 cm • Rodzaj: piankowy
Materac Piankowy Duo Activia
Materac Duo Activia to unikalne połączenie pianek wysoko rozciągliwych o dwóch odmiennych twardościach/sztywnościach. Dzięki takiemu połączeniu ten artykuł rewelacyjnie nadaje się dla dzieci w okresie niemowlęcym (strona twardsza) jak i po niemowlęcym (strona miększa).
warstwa twarda: trafna na wczesny okres niemowlęcy, energicznie wspomaga właściwy rozwój znikomego dziecka od pierwszych chwil po narodzinach, nie narażając jednocześnie subtelnego jeszcze kręgosłupa maluszka na nieprawidłowe rozwijanie się. Twarda strona zalecana jest dla niemowląt do ukończenia 8-9 go miesiąca życia.
średnio twarda: bardziej sprężysta strona materaca umożliwiająca coraz większemu i cięższemu dziecku poprawne ułożenie ciała podczas snu. Większa sprężystość i trwałość tej warstwy wspomaga dynamiczność ruchową dziecka, powodując iż materac daje komfort, wygodę i właściwe ułożenie ciała podczas snu, odpoczynku czy zabawy.
Pianka wysoko sprężysta wykorzystana do produkcji materaca Duo Activia zagwarantuje odpowiednią cyrkulacje powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia niewiele znaczącego dziecka. Artykuł ten ma pozytywna opinie Instytutu Matki i Dziecka. Kolor pianki może się różnić od koloru pianki widocznej na zdjęciu, nie wpływa to zupełnie na jakość materaca.
Do wyboru pokrowiec (kliknij szczegóły):
1. Aegis Natural Care
2. Medica
Waga materaca 2,5kg (120/60 cm)-3,5 kg (130/70, 140/70), 5 kg (160/70). Wysokość około 8-9 cm. Materac 160/70 produkowany z płyt o grubości 5 cm każda, pełna wysokość materaca tym rozmiarze -11 cm. Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGI: materac dwustronny, strona twarda asygnowana dla niemowląt do 8-9 miesiąca, następnie materac należy obrócić stronami, strona przeciętnie twarda - powyżej 8-9 miesiąca. Możliwość wykonania wymiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata
WAGA DZIECKA: do 30 kg
TWARDOŚĆ: H2 (średnio - twardy)/H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 8-9 cm

Zobacz także