HILDING SAFETY SMYK - materac dziecięcy, piankowy, Rozmiar - 70x140 WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

od 0,00 PLN

Wymiary: 70 x 140 cm • Rodzaj: piankowy

Materac Hilding Safety Smyk to nieszablonowe na polskim rynku rozwiązanie, przygotowane z myślą o bezpieczeństwie Twojego maluszka.

Wkład materaca został tak wyprofilowany, że zewnętrzne jego krawędzie są wyższe od blatu materaca, a całość ma kształt łódeczki. Materac jest szczególnie bezpieczny, dziecku trudniej z niego wypaść. Dzięki czemu Safety Smyk można wykorzystywać nie tylko w łóżeczku. Może być zabierany na wakacje, na wypady z dzieckiem do znajomych czy służyć jako przewijak.

Dodatkowym atutem materaca jest wykorzystana do budowy jego rdzenia innowacyjna pianka Velvet Touch, którą specjalnie dla firmy Hilding zaprojektował zespół inżynierów. Pianka Velvet Touch, poza niestandardowym wyglądem i wzorem, odpowiada za rozciągliwość i elastyczność materaca oraz jest wyjątkowo delikatna w dotyku. Posiada także właściwości zezwalające zachować higienę i stosowny poziom wentylacji. Materacyk dzięki niej zapewnia maluszkowi optymalne podparcie dla ciała, wpływając na wygodny i regenerujący siły sen.

Całość „ubrana" w pokrowiec Medicott Silver, który zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów i parametry antybakteryjne – wszystko dla jeszcze obszerniejszego bezpieczeństwa maluchów!

Materacyk Safety Smyk otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4870, ważną do 31.07.2019 r.

informacje technologiczne

  • Wkład: profilowana, wysokoelastyczna pianka Velvet Touch o wys. 10 cm, podwyższone boczki z pianki Flexifoam o wys. 12 cm
  • Pokrowiec: Medicott Silver
  • Wysokość: ok. 14 cm