Dziecięcy materac piankowy duo activia 60x120 marki Hevea

od 233,00 PLN

Wymiary: 60 x 120 cm • Rodzaj: piankowy
Dwuwarstwowy, piankowy materac dziecięcy Hevea Duo Activia 60x120.

Wkład z dwuwarstwowej, pianki ACTIVIA. Płyta wysokoelastyczna 4 cm + płyta wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 4 cm, 1 strefa twardości. Poszczególne warstwy aktywnie włączają się w tworzenie podparcia dla kręgosłupa wraz ze wzrostem dziecka.

Pikowany pokrowiec materaca uszyty pozostał z dzianiny Medica lub Aegis Natural Care.

AEGIS NATURAL CARE – to jedna z najszczególniej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje nowoczesne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona poprzez cały okres żywotności tej powierzchni.

wykorzystanie w pokrowcu materaca technice Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Towar wyprodukowany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazdny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, oporna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać w temp. Do 60 st.C. Atest Eko-Tex kanon 100. Skład: bawełna 30%/poliester 70%, apretura AEGIS

Wszystkie użyte materiały posiadają atest EKO-TEX. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Materac w pełni antyalergiczny.

całkowita wysokość materaca ok. 10cm.