MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini ma szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego urokliwy design, dzięki czemu stanowi świetny upominek dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin znakomitej zabawy, lecz także wspomoże rozwój koordynacji optycznie-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Dzięki zaś potężnemu wykonaniu i trosce o detale, będzie służyć dzieciom poprzez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, aby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini posiada dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Przez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie potrzeby dobrać naprężenie nici. By ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję samoczynnego szycia, do tej pory przystępną tylko w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na dobór między ręczną albo nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji, a także indywidualnej sprawności manualnej i motorycznej dziecka. W razie potrzeby można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną za pomocą przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

dobór pomiędzy dwoma szybkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, na dodatek zwiększa bezpieczeństwo operacji i upraszcza nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania nawet przypadkowo zbyt solidne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini również wygodnie umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, zaimplementowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie, a także wygodną rączkę do przenoszenia, co ułatwia jej transport. W dodatku wyposażona jest w diodę LED nad polem pracy, usprawniającą skrupulatny podgląd szycia i pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie potrzeby możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i zabrać ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia uzupełniającego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, nawlekacz oraz szpulki. Maszyna Mini ma 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do użytkowania sprzętu..

Opis
standardowe wyposażenie