MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna produkowana z myślą o osobach początkujących oraz wszystkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którązabrać ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, klasycznych urządzeń, dzięki temu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak całkowitą podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania w dodatku poprzez dzieci. Maszyna ta wbudowane 16 programów szycia, które dostosowywane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność rozszerza opcja szycia wstecznego i regulacja szybkości szycia, dzięki którejprzystosujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna zaopatrzona jest we wbudowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici oraz komfortową rączkę do przenoszenia, co znacznie ułatwia transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday posiada chwytacz rotacyjny, dotąd dostępny wyłącznie w maszynach wyższej klasy. Dzięki temu pracuje cicho - ale pewnie i starannie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni użyteczna - perfekcyjnie pasuje do nieznacznych poprawek krawieckich, a także rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swym gabarytom, maszyna idealnie nadaje się do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do minimalnych reperacji podartych ubrań, lecz też będzie znakomitym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie też rewelacyjnym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin nadzwyczajnej rozrywki, lecz także wspomoże rozwój koordynacji wizualnie-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny, a także innych cienkich materiałów. Pamiętaj jednak, że jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co za tym idzie - silniku śladowej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych tkanin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia uzupełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, ręczny nawlekacz, a także szpulki. Maszyna Everyday ma 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do stosowania sprzętu.

Funkcje
informacje technologiczne