NIKON D7500 Model D7500 z nowoczesną technologią przetwarzania obrazu zamknięte w niewielkim, zgrabnym korpusie na pewno ucieszy fotografujących, którzy nieprzerwanie dążą do perfekcji. Podobnie jak w modelu D500 matryca CMOS formatu DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli w modelu D7500 oferuje zakres czułości ISO, który można zwiększyć do niewiarygodnej wartości odpowiadającej ISO 1 640 000. Aparat jest wyposażony w procesor EXPEED 5 producenta Nikon, który proponuje szybsze przetwarzanie obrazu. W dodatku obfite zwiększenie liczby pikseli czujnika RGB do 180 tys. Wpłynęło na obszerniejszą staranność pomiaru. Filmowcy mogą rejestrować materiał video w rozdzielczości 4K/UHD. Wbudowana w aparat elektroniczna redukcja drgań firmy Nikon, działająca przy nagrywaniu filmów Full HD/HD, przeciwdziała niepożądanym ruchom aparatu. Ulepszenia w zakresie ergonomii obejmują odchylany monitor z obsługą dotykową oraz głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwiający jednostajne i wyjątkowo komfortowe trzymanie aparatu. Ten model to także pierwsza lustrzanka cyfrowa firmy Nikon z wbudowaną lampą błyskową, która obsługuje sterowany radiowo, innowacyjny bezprzewodowy system oświetlenia. D7500 to nadzwyczajny aparat klasy wyższej dla amatorów fotografii, którzy podziwiają możliwości modelu D500, lecz nie potrzebują aż tylu mistrzowskich funkcji. Dostają oni tę samą, najkorzystniejszą w swojej klasie, jakość fotografii co w modelu D500, zamkniętą w mniejszym korpusie, który łatwiej obsługiwać. Możliwość fotografowania w tempie 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE oznacza szybkość i precyzję niezbędną do rejestrowania idealnych ujęć reporterskich. Dodatkowo aplikacja SnapBridge pozwala udostępniać te ładne fotografie z dowolnego miejsca.
PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI Jakość zdjęć flagowego modelu D500: matryca formatu DX o rozdzielczości 20,9 megapiksela. EXPEED 5. Detektor pomiaru światła RGB ze 180 tys. Pikseli. Fenomenalna czułość ISO: rewelacyjne działanie w słabym świetle w zakresie ISO 100–51 200 z możliwością powiększenia do ISO 1 640 000 (odpowiednik). nadzwyczajne rozpoznawanie obiektów: sensor pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli z progresywnym systemem rozpoznawania scenerii. Staranne ustalanie ekspozycji nawet przy dynamicznych ujęciach. Pomiar chroniący jasne obszary przed prześwietleniem: nadaje priorytet najjaśniejszym obiektom w kadrze, pomagając uniknąć wypalonych obszarów świateł. arcytrudna precyzja AF: 51-punktowy system AF zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Można śledzić obiekty, blokować na nich ekspozycję i utrzymywać je w polu ostrości — nawet jeśli jedyne źródło światła to księżyc. Kinowy materiał wideo 4K/UHD: można rejestrować materiał w rozdzielczości 4K/UHD z prędkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Film poklatkowy: łatwe generowanie płynnych i prawidłowo naświetlonych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD i Full HD w aparacie, w pełnym formacie DX. 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE: można zrobić 50 zdjęć w formacie NEF (RAW) albo 100 zdjęć w formacie Large JPEG Fine w jednej szybkiej serii. Odchylany ekran i sterowanie dotykowe: zgrabny odchylany monitor o przekątnej 3,2 cala. Obsługa AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych składników sterujących w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo. Wizjer optyczny z pryzmatem pentagonalnym: zapewnia niemal stuprocentowe pokrycie kadru. Picture Control – Auto: zastosowany w aparat system Picture Control jest wyposażony w osiem części sterujących, w tym nowy Picture Control – Auto, który optymalizuje kolor, kontrast i jasność trafnie do sceny. Samoczynna regulacja zmiennych podczas robienia wielu zdjęć. użyteczność formatu DX: korpus aparatu waży jedynie około 640 g, ma głęboko wyprofilowany uchwyt i jest odporny na warunki atmosferyczne. Obiektywy NIKKOR formatu DX są kompaktowe, a współczynnik kadrowania 1,5x podczas fotografowania z użyciem obiektywów formatu FX pozwala uzyskać efekt teleobiektywu. Możliwość rozbudowy: kompatybilność z szeroką gamą lamp błyskowych Nikon, a także mikrofonem stereofonicznym ME-1 i mikrofonem bezprzewodowym ME-W1. Zgodność z aplikacją SnapBridge Łączność z aparatem za pośrednictwem komunikacji Bluetooth i Wi-Fi jest przystępna tylko z wykorzystaniem aplikacji SnapBridge. Żeby móc korzystać z aplikacji SnapBridge marki Nikon w połączeniu z tym aparatem, należy ją zainstalować na zgodnym urządzeniu przenośnym. Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe firmy Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków poprzez markę Nikon i jej podmioty zależne podlega licencji.
Wi-Fi i logo Wi-Fi Certified są znakami handlowymi albo zastrzeżonymi znakami towarowymi organizacji Wi-Fi Alliance.
Android i Google Play są znakami towarowymi firmy Google Inc. informacje technologiczne, wygląd, nazwa towaru i dostarczane akcesoria mogą być rozmaite w poszczególnych krajach. Informacje techniczne i sprzęt mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia i bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta. AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR
Kompaktowy, zaawansowany technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy w dostępnej cenie.
zaopatrzony w wysokiej jakości system optyczny dedykowany do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX i 5,8-krotny zoom gwarantujący sprężystość fotografowania w wielu różnorodnych warunkach. Obiektyw jest także wyekwipowany w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. Vibration reduction, VR) firmy Nikon i unikatowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co gwarantuje nieprzeciętne działanie w słabych warunkach oświetleniowych, stabilny obraz w przetworniku i wizjerze, a także prędki i cichy autofokus.
progresywny technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy z 5,8-krotnym zoomem i zakresem ogniskowych od 18 do 105 mm dedykowany do formatu DX (odpowiednik dla formatów 35 mm i FX marki Nikon: 27–157,5 mm).
Zakres ogniskowych od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu sprawdza się rewelacyjnie jednocześnie przy fotografowaniu portretów, jak i robieniu zdjęć architektury i krajobrazów.
System redukcji drgań daje więcej możliwości podczas fotografowania bez statywu i zezwala na robienie zdjęć przy czasie otwarcia migawki dłuższym o 3 stopnie.
Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) zapewnia prędkie i ciche działanie autofokusa.
element ze szkła o ultraniskiej dyspersji i soczewka asferyczna gwarantują wysoką rozdzielczość i kontrast, minimalizując równocześnie aberrację sferyczną, astygmatyzm i inne zniekształcenia.
ładna faktura obudowy obiektywu harmonizuje z wykończeniem korpusów lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl