Nikon D7500

od 4799,00 PLN

oszczędzasz do 62%
Rozdzielczość: 20.9 Mpx • Rodzaj zasilania: akumulator • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG • Przekątna ekranu: 3 " • Wizjer: tak • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)

Nikon D7500 - profesjonalne rozwiązania w kompaktowej obudowie Aparat fabrycznie nowy, mający zastępcze opakowanie. Obowiązuje na niego pełna gwarancja producenta. Nikon D7500 to aparat w którym użyto większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie.

wyróżnia się doskonałą szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO oraz filmowaniem w jakości 4K. Całość dopełnia 51 polowy AF, a także uszczelniana obudowa. Wyśmienicie stanie na wysokości zadania zarówno w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej.

Co akcentuje aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 wykorzystano większość rozwiązań z modelu D500, w tym także tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki temu aparat ten pozwala na tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i niezwykle niskim poziomie szumu, choćby przy niezwykle wysokich czułościach. Znakomicie sprawdza się jednocześnie przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe zdjęcia zrobione aparatem Nikon D7500 fotografie w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością rozszerzenia do ISO 1.640.000 powoduje,bez problemu możesz robić fotografie niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności stosowania statywu z powodzeniem wykonasz fotografie w mroku. Użycie procesora EXPEED 5 zagwarantuje wyjątko niski poziom szumu, nawet przy najwyższych dostępnych czułościach. Uchwyć każdy detal.

rewelacyjne rozpoznawanie obiektów. Precyzyjne ustalanie ekspozycji choćby przy dynamicznych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z zaawansowanym systemem rozpoznawania scenerii zapewnia realizowanie udanych zdjęć w każdej sytuacji - nawet jeśli kadr obejmuje niewiele znaczące lub szybko poruszające się obiekty.

w przypadku scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru chroniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,zapobiegać ich prześwietleniu.

za każdym razem ostro. Szczególnie skrupulatny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF momentalnie ustawi ostrość na wskazanym obiekcie i już jej nie straci. Nawet gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF gromadzi 15 środkowych czujników krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki temu można wykonywać fotografie nocne o znakomitej ostrości bez uzupełniającego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy usprawnia wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego albo rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie materiałów video w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania tworzyw w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może choćby przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI jednocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem sprzętów inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany przez markę Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco ogranicza wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o obszernej prędkości odtwarzania za pomocą zastosowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niepożądane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb zdjęć seryjnych z szybkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania nadzwyczajnego ujęcia choćby w sytuacji ekspresowo rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 fotografii w formacie NEF (RAW) albo 100 fotografii JPEG w jednej serii.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 zdjęć z prędkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 dużych zdjęć JPEG Fine w jednej kolekcji.

Pełne śledzenie AF/AE w trakcie realizowania zdjęć seryjnych zapewnia,szybkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany wyświetlacz i dotykowe elementy sterujące. Niespodziewane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem wyszukanego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową albo ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany wyświetlacz o przekątnej 8 cm (3,2 cala) pozwala na obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych składników sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A komfortowo umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny usprawniają zmianę ustawień podczas fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości wspaniałe fotografie wykonywane bez rozpraszania uwagi.

To możliwe dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który zagwarantuje niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera gwarantuje niewiarygodną wyrazistość obrazu oglądanego przez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz starannie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób powiększający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technice SnapBridge. Możesz synchronizować zdjęcia podczas ich wykonywania. Możesz fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.

Opracowana poprzez firmę Nikon technika SnapBridge gwarantuje stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać realizowane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi przez aparat. Na dodatek technologia SnapBridge umożliwia zdalną obsługę aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Nad wyraz wygodna konstrukcja aparatu Dzięki solidnie wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami wytrzymałość migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co uniemożliwia uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych poprzez drobiny kurzu albo krople wody.

Opis artykułu na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl