EXTRASPASMINA (NERVOMAG) 10 kapsułek (5909990661060)

od 0,00 PLN

Postać: kapsułki

Extraspasmina
Extradawka uspokojenia w kapsułce
ExtraUspokaja


Extraspasmina to suplement diety w postaci kapsułek, sugerowany do używania jako sprawny preparat w łagodnych stanach napięcia nerwowego i klasycznie jako środek wspomagający w okresowych trudnościach z zasypianiem.

Extraspasmina jest to suplement diety rekomendowany niezwykle osobom trwale narażonym na stres środowiskowy, żyjącym w ciągłym pośpiechu i napięciu, osobom dynamicznym zawodowo, których praca związana jest z wysokim poziomem odpowiedzialności lub powoduje wysokie obciążenie psychofizyczne organizmu. Preparat zalecany każdej osobie dorosłej , która ma problem z nadmierną reakcją na bodźce, odczuwającej wywoływane na tym tle napięcie i dyskomfort.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na elementy preparatu. Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny poniżej 30 ml/min). Hipermagnezemia, blok serca, myasthenia gravis.

Opakowanie: 10 kapsułek

Podmiot odpowiedzialny: „Herbapol-Lublin” S.A.

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która mieści wyznaczonia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, a także informacje dotyczące wykorzystywania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem albo farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.