Prezentowane oświetlenie w sklepie MLAMP.pl charakteryzuje się innowacyjnym i oryginalnym designem. Uniwersalne połączenie i wysokiej jakości materiały, sprawią, że wnętrze Twojego domu stanie się miejscem oryginalnym i komfortowym.

specyficzna forma opraw oraz elementy ozdobne znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, dzięki temu nabierze ono ponadczasowego charakteru. Oprawy wspaniale prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty eksponujące wyjątkowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na trzy źródła światła. Specyfikacja: Materiały: metal Wykończenie: chrom Kolor: transparentny - biały (63100-3) | czarny - biały (63101-3) | niebieski - biały (63103-3) wymiary: Wysokość całkowita: 14,5 cm Szerokość: 40 cm Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w komplecie): 3 x E14 / 230V / max 40W (łącznie 120W) Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw gromadzi instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.