Przemysłowa lampa wisząca czarna z półką 4-źródła światła - cage rack marki Qazqa

od 1235,00 PLN

Rodzaj: lampa wisząca

Zamówienie złożone przed 20.00, a dostawa już dziś! bezpłatna dostawa i zwroty. Mieści źródło światła:Nee cechy: dodatkowe funkcje:Dimmable, dimmer not included efektowna lampa wisząca przeznaczona dla miłośników nowoczesnych rozwiązań, którzy uwielbiają minimalizm połączony z wysoką jakością wykonania.

Czarne, matowe pręty w zarysie prostokątnej klatki to klasyka loftowego stylu. To co wyróżnia lampę Cage Rack spośród innych to półka na której możesz położyć kwiaty, naczynia czy książki. Wysokość regulowana w zakresie: 75-150 cm Szerokość: 20 cm Wysokość: 41 cm Długość: 101.5 cm Średnica przysufitki: 10 cm Lampa jest gotowa do podłączenia do instalacji o napięciu 230 V.

Maksymalny pobór mocy wynosi 4 x 60W. W komplecie nie ma źródła światła. Takowe należy zakupić we własnym zakresie. Lampa wyposażona jest w 4 gwinty na E27. Zalecamy wykorzystanie dekoratywnych żarówek z widocznym żarnikiem, które dopełnią całość kreacji.

Lampa wisząca Cage Rack świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i industrialnym. UWAGA: Maksymalnie obciążenie lampy Cage Rack zależy od wytrzymałości sufitu. Zalecamy sprawdzić to wcześniej.