Lysne Plafon dubaj fi - 60 cm granatowy, 4 x e27 (+ 35zł), denko (+ 119zł)

od 0,00 PLN

Rodzaj: plafon • Gwint żarówki: E27

Plafon Dubaj

To ściśle przylegający do sufitu plafon. Prosty, stylowy i gustowny. Jego uniwersalna kompozycja i prosty design stanie na wysokości zadania perfekcyjnie w każdym wnętrzu – urządzonym jednocześnie w stylu skandynawskim, klasycznym, nowoczesnym czy surowym. Solidne wykonanie, tradycyjna forma i jednostkowy wybór kolorystyki i akcesoriów pozwoli na uniwersalne zastosowanie tej lampy w każdym pomieszczeniu - przyciągnie uwagę i doda wnętrzu szyku.

Dzięki możliwości jednostkowego doboru wariantu kolorystycznego abażura (dobór spośród 10 kolorów: białego, ecru, jasnego szarego, czerwonego, granatowego, beżowego, grafitowego, brązowego, czarnego i czarnego ze złotym) i 3 odcieni stelaża (chrom, stal szczotkowana i stare złoto) żyrandol Dubaj nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania jako główne źródło światła w salonie, sypialni, czy stanie się wysmakowanym elementem dekoratywnym w restauracji, biurze czy wnętrzu hotelowym.

Dodatkowym atutem lampy sufitowej Dubaj jest indywidualny dobór ilości źródeł światła (od 1 do 5 żarówek E27) oraz dolnej zabudowy plafonu tzw. Denka (wytwarzanego ze szkła akrylowego). Denko spełnia podwójną rolę – rozprasza światło na całą powierzchnię abażuru oraz maskuje jego wnętrze.

Plafony Dubaj przystępne są w 4 wymiarach:

- fi - 30 cm
- fi - 40 cm
- fi - 50 cm
- fi - 60 cm