tradycyjne żyrandole świecznikowe, pomimo upływu wielu lat od ich wynalezienia wciąż cieszą się ogromną popularnością w naszych wnętrzach, nic w tym dziwnego, ponieważ doskonale komponują się równocześnie z konwencjonalnymi jak i progresywnymi aranżacjami.

Prezentowana w naszej ofercie lampa Margaret White wisząca 6330 w dodatku dzięki swojej uniwersalnej białej kolorystyce zagwarantuje natomiast jeszcze pokaźniejsze możliwości aranżacyjne, dla użytkowników, którzy postawią na nią w swoich pomieszczeniach.

Subtelna forma lampy została tworzona z metalowych, cienkich prętów, które tworzą trzpień w zarysie à la gruszki, przechodzący płynnie w pięć wygiętych miękkim łukiem w kształt litery U ramion, na których zakończeniach zaimplementowano świecznikowe oprawy żarówkowe.

dzięki temu lampa Margaret White wisząca 6330 cechuje się niebywałą lekkością, pomimo swych stanowczych wymiarów oraz nie przytłacza wnętrz w jakich odszuka wykorzystanie. Lampa Margaret White wisząca 6330 znakomite rozwiązanie do salonów z aneksem kuchennym We współczesnym budownictwem coraz częściej spotkać możemy połączeniem kuchni z salonem, które tworzą jedno przestronne pokój nieoddzielone od siebie żadną przegrodą lub ścianą.

W takich wnętrzach spełni oczekiwania właśnie idealnie lampa Margaret White wisząca 6330, która zawieszona między nimi, z jednej strony oświetlać będzie powierzchnię kuchni, upraszczając przygotowywanie posiłków, natomiast z drugiej dostarczy światło w salonie, które stworzy przytulną atmosferę.

Taki pomiędzy tymi dwoma pomieszczeniami o całkowicie odmiennych funkcjach zbrata je w spójną aranżacyjnie całość. W dodatku lampa Margaret White wisząca 6330 dzięki swojej wysokości wynoszącej 1400 milimetrów, wypełnia przestrzeń pod sufitem, przyciągając do swej formy uwagę każdego.

A zaimplementowane w niej oprawy żarówkowe pozwalają na montaż żarówek, o maksymalnej mocy 5 × 60 W i gwincie E14, które cechują się smukłym, podłużnym kształtem imitującym płomienie świec, poprzez co świetnie łączą się one ze świecznikowymi oprawami.