Industrialna oprawa wisząca z kolekcji LOLA zmieni oblicze Twoich wnętrz! Szary klosz w formie kopuły posiada miejsce na jedno źródło światła, które po odpowiednim doborze rozjaśni przestrzeń miłym blaskiem.

składnik wieńczący czaszę pokryto satynowanym niklem, dzięki temu całość zyskuje jeszcze więcej charakteru. Lampa najlepiej zaprezentuje się w otoczeniu loftowych kuchni i salonów. Popularne sklepy i knajpki to kolejne miejsca, w których warto ją umieścić.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można dopasować ją do rozmaitego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: szary - satynowany nikiel (MD-HN8100-GR+S.NICK) |

biały - satynowany nikiel (MD-HN8100-WH+S.NICK) | czarny - czerwona miedź (MD-HN8100-B+RC) rozmiary: Wysokość całkowita (regulowana): do 191 cm Szerokość: 30 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw mieści instrukcję obsługi oraz elementy potrzebne do złożenia sprzętu.