Aranżacje rustykalne są przyjazne i ciepłe. W pomieszczeniach urządzonych zgodnie z wymienioną estetyką największą rolę odgrywa drewno, a także wspaniałe dodatki w jasnych, pastelowych kolorach. Proponowane przez sklep =mlamp.pl= oświetlenie wiszące FINTER niebanalnie dopełni tego typu przestrzenie.

Niezwykła oprawa składa się z metalowych elementów o barwie czerwonej miedzi, a także szklanego klosza. Wybrana lampa wyśmienicie zaprezentuje się równocześnie w domowych, jak i komercyjnych wnętrzach. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można scalić ją do różnego typu pomieszczeń.

Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Wykończenie: miedź Kolor: klarowny wymiary: Wysokość kompletna (regulowana): do 120 cm Szerokość: 20 cm Wysokość oprawy bez zawieszenia: 19,5 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw posiada instrukcję obsługi i elementy niezbędne do złożenia sprzętu.