Wisząca oprawa CLAMS to nowoczesna lampa z nutą industrialnego stylu. Szara kopuła od dołu została dopełniona miedzianą kratką. W ten sposób lampa zyskała oryginalny, stylowy design i z powodzeniem może wystąpić w roli oświetlenia loftu lub industrialnych wnętrz Twojego mieszkania.

stanie na wysokości zadania wyśmienicie w kuchni jako oryginalna lampa w salonie albo jadalni oraz w młodzieżowym pokoju i wnętrzach komercyjnych. Oprawy doskonale prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty eksponujące wyjątkowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zintegrować ją do rozmaitego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: metal Wykończenie: miedź Kolor: szary (MDM-2941/1 GR+COP) |

biały (MDM-2941/1 W+COP) rozmiary: Wysokość kompletna (regulowana): do 98 cm Szerokość: 39,5 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa przypasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw mieści instrukcję obsługi i elementy niezbędne do złożenia sprzętu.