02.Kredens Nicea [12s8d]

od 0,00 PLN

  • Producent: Woodica
  • Kategoria: Kredensy
wytworzone w prowansalskim stylu kredensy Nicea będą ozdobą każdej kuchni, jadalni czy salonu.

Przed wykonaniem kredensu precyzyjnie i skrupulatnie selekcjonujemy drewno sosnowemieć pewność, że do produkcji danego mebla używamy najwyższej jakości ascetycznca. W naszym produkcie nie znajdą Państwo składników tworzonych z tańszego gatunku drewna czyelementów w których wykorzystano oklein.

Mebel wyprodukowany w litym drewnie sosnowym to z reguły gwarancja wytrzymałości i trwałości. Dodając do tego perfekcyjne wykonanie mamy pewność, iż kredensy Nicea cechuje wyjątkowa jakość.

Oryginalny wygląd został uzyskany przez zastosowanie dekoratywnych cokołów i wieńcy, a także delikatnego frezu na frontach drzwi. Całość dopełniają porcelanowe uchwyty z motywem kwiatowym lub metalowe w kolorze złota. Praktyczny układ drzwiczek i szuflad pozwala na rozmieszczenie zastawy i innych przedmiotów codziennego wykorzystywania w zależności od jednostkowych potrzeb.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy lite drewno sosnowe. Meble z kolekcji Nicea wykonywane są z selekcjonowanego drewna sęcznego, co daje gwarancję najwyższej jakości. Blaty wykonywane są z bezsęcznego drewna sosnowego.

Jedynym elementem wyprodukowanym z płyty HDF są plecy kredensu i dna szuflad, co ma na celu obniżenie wagi mebla. Istnieje w dodatku możliwość wykonania powyższych komponentów z litego drewna albo sklejki. W częściach przeszklonych tyły wykonywane są z boazerii.

Budowa kredensu
we wnętrzu kredensu Nicea 02 za drewnianymi i szklanymi drzwiami znajduje się po jednej półce. Mając na uwadze Państwa indywidualne zapotrzebowania możemy zaproponować montaż dodatkowych półek.
Kredens posiada wnękę z blatem, cztery obszerne szuflady, a także osiem mniejszych, na przechowywanie drobiazgów. Układ mebla pozwala na uwydatnionie elementów dekoracyjnych i ułożenie elementów o charakterze prywatnym poza zasięgiem wzroku.
Szprosy na szybach oraz porcelanowe uchwyty z motywem kwiatowym nadają całości oryginalny charakter.

Zawiasy i prowadnice
Standardowo montujemy zawiasy puszkowe i prowadnice rolkowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zaproponować również dopełniające opcje, które podniosą walory użyteczne kredensu. Istnieje możliwość montażu prowadnic typu: pełny wysuw, pełny wysuw z hamulcem, pełny wysuw z dociągiem, a także pełny wysuw otwieranie na dotyk. Z kolei ciche zamykanie drzwi zapewni wykorzystanie hamulca antyuderzeniowego.

rodzaje wybarwień
W wersji podstawowej serię Nicea wykonujemy w dwóch kolorach Ekolakier biały kryjący + Lakier bezbarwny, jednak w zależności od przyjętej koncepcji aranżacji wnętrza mogą Państwo zamówić meble w innym wybarwieniu tj.: lakierobejca, 2 dowolne kolory.

Niezależnie od wybranego rodzaju wybarwienia meble z kolekcji Nicea wykonywane są na specjalne zamówienie Klienta.