perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie.

W wieku 25 lat został najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wyszukany, awangardowy, a przy tym wyszukany styl ekspresowo zdobył uznanie wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki, a także wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody kobiecy smoking.

W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych zapachów firmy jest Opium, skomponowane dla kobiety zagadkowej, uwodzicielskiej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl proponuje ponad 150 artykułów Yves Saint Laurent: pachnidła, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in.

podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe marki, takie jak pachnidła Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, linia Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, popularne Opium, Y i niemało innych olśniewających kompozycji aromatycznych.

Kosmetyki i pachnidła Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają produktów o szykownym designie, oryginalnym zapachu, nieszablonowej trwałości i nowoczesnym składzie, gwarantującym profesjonalną pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl