NAC LS50-625E-HS

od 0,00 PLN

Szerokość koszenia: 51 cm • Pojemność kosza: 60 l • Napęd: tak

KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM LS50-625E-HS NAC, z silnikiem 4-suwowym Briggs & Stratton z linii 625E SeriesTM o mocy 5.5 KM i pojemności 190 cm3, z funkcją Ready Start. Szerokość koszenia to 51 cm, a także wysokości dostosowywana 7-stopniowo w zakresie 25 - 75 mm.

Kosiarka ma funkcję mielenia "mulczowania" dzięki specjalnie wyprofilowanemu ostrzu noża, trawa jest mielona i wciskana w trawnik, gdzie posłuży za nawóz co bezdyskusyjnie wpłynie na jej kondycję.

Dzięki systemowi mycia prosto utrzymać urządzenie w czystości. Zaopatrzona w obudowę tworzoną ze stali i ergonomiczne rączki ułatwiające sterowanie. Duże łożyskowe koła, ułatwiające jej prowadzenie.

Kosiarki spalinowe sprawdzają się perfekcyjnie na rozległym terenie a także do trawy wysokiej i mokrej. Dzięki niezależnemu źródłowi zasilania możemy kosić trawę na terenach mniej przystępnych albo pozbawionych dostępu do prądu.

Jeśli kosimy teren o powierzchni przekraczającej 500 metrów kwadratowych, powinniśmy zastanowić się nad wyborem właśnie kosiarki spalinowej. Koszenie trawy jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu trawnik przepięknie się prezentuje.

Kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem. Pierwsza podmiana oleju powinna zostać wytworzona po 5 godzinach pracy, silnik pracuje wtedy na docieraniu. Następna po 20-25 godzinach. Na naszych aukcjach można dokupić zalecany olej do kosiarek NAC.

Gwarancja Door to Door gwarantuje unikatowy komfort kupującemu. W sytuacji, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie marka zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt.

Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC. Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem producenta NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych produktów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji producenta NAC.