Kompaktowa kosiarka spalinowa do minimalnych ogrodów w niezrównanej cenie. Kosiarka ma obudowę wytworzoną z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyekwipowanej w trwałą powłokę, która zagwarantuje długą żywotność.

Dzięki progresywnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje doskonałe rezultaty przy koszeniu trawy. Ma znaczny 45-litrowy kosz wyekwipowany w długi uchwyt, dzięki temu można łatwo wypróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 41 cm, co oznacza, iż spokojnie wynajdzie wykorzystanie w każdym ogrodzie nawet o niedużych rozmiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 2,5 KM ( pojemność 99 cm³), który bezusterkowo dostarcza wystarczającej mocy.

Cała kosiarka jest zaprojektowany, żeby zapewnić najistotniej wygodne korzystanie wraz z wspaniałymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jego używanie jest komfortowe i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny powiększony wysiłek.
Regulacja wysokości koszenia od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można łatwo złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest komfortowa i optymalna jednocześnie dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²

* dane techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla dokładnego porównania mocy silnika skorzystaj z informacji o obszerności i typie silnika.