Dali zensor 1 kolor: orzech jasny

od 0,00 PLN

Dali Zensor 1

cena za parę.

To, co Zensor 1 ma do zaoferowania, w minimalnej i kompaktowej obudowie mieszczącej się pod pachą, to olbrzymie zasoby energii płynącej z dziedzictwa firmy. Wszechstronny Zensor 1 jest perfekcyjnym głośnikiem dla zestawu stereo do wykorzystania w minimalnych i średniej wielkości pomieszczeniach. Idealnie sprawdza się jako głośnik frontowy w pakiecie 2.1 surround lub jako głośnik tylny w pakietach 5.1 z subwooferem jako wybitnym i dyskretnym źródłem dźwięku.

dostępne kolory: jasny orzech (Light Walnut), czarny (Black Ash) lub biały (White Vinyl).

akcentujący się znanymi rozwiązaniami Dali, takimi jak lekkie,jednocześnie nieelastyczne membrany produkowane z pulpy drzewnej dostarczające dynamiki, z dużą liczbą detalów przy niezakłóconej reprodukcji oryginalnego dźwięku. Natomiast ultralekki materiał tweetera zapewni bardzo spory zakres wysokich częstotliwości.
Zensor 1 - dyskretny wymiarami (274x 162x 220 mm) w sześciolitrowej obudowie pokrytej lakierem high gloss wtapia się świetnie w otoczenie progresywnych pomieszczeń.

Specyfikacja:
Pasmo przenoszenia +/- 3dB: 53-26 500 Hz
Czułość (2,83 V/1 m): 86,5 dB
Impedancja: 6 a
Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 106 dB
Zalecana moc wzmacniacza: 25-100 W
Częstotliwości podziału: 2900 Hz
rodzaj zwrotnicy: 2-drożna
Miękka kopułka wysokotonowa: 1x 25 mm
Przetworniki niskotonowe: 1x 5,25" z lekką membraną stożkową, z włókna drzewnego
kompozycja:typu bass-reflex z kanałem w tylnej ścianie pokrywy (częstotliwość dostrojenia kanału - 51,5 Hz)
Złącza głośnikowe: single wire (złocone zaciski)
rozmiary: 274x 162x 228 mm
Ciężar: 4,2 kg (1 szt.)

Dali zastosowało swoje pomysły dotyczące dźwiękoszczelnej konstrukcji leżące u podstaw budowy głośnika. Od ogólnych i podstawowych właściwości do każdego detalu, jak zintegrowany uchwyt ścienny, zaokrąglone rogi i umieszczony z tyłu port bass reflex - wszystko z uwielbienia do muzyki.
Zensor 1 osiągnął sukces w przetwarzaniu mocy wzmacniacza w czystą energię akustyczną bez strat czy ograniczeń, a to oznacza jeszcze więcej przyjemności dla wrażliwych uszu, proponując skoncentrowany, spójny dźwięk i stylową wizualną identyfikację.