Radexim - max Kołdra półpuchowa 155x200

od 0,00 PLN

  • Producent: Radexim - Max
  • Kategoria: Kołdry

Linia Półpuch to konwencjonalne kołdry i poduszki z nadzwyczajnie znanym od wielu pokoleń wypełnieniem naturalnym, jakim jest mieszanka pierza i puchu. Korzystnej jakości półpuch nadaje produktom lekkość i solidność. Ułatwia wchłanianie i odprowadzanie wilgoci z ciała w czasie snu, wydajne własności izolacyjne.

Prezentowana kołdra jest lekka, ciepła i została wykonana w całości z naturalnych bezkompromisowców i tworzyw, dzięki temu zagwarantuje wysoki komfort w trakcie snu.

Domieszka puchu nadaje kołdrze delikatności i miękkości, a pierze odpowiada za rozciągliwość i wyporność.

Piórka wraz z puchem wykorzystywane do produkcji kołdry są wcześniej sortowane, odpylane, prane w środkach bakteriobójczych i antystatycznych oraz suszone w wysokiej temperaturze, co powoduje wyeliminowanie wszystkich drobnoustrojów. Dzięki czemu uzyskano towar o właściwościach antyalergicznych. Wpływa to poprawnie na , a także bezpieczeństwo wykorzystywania.

Kołdra przepikowana jest na całej swojej powierzchni, uniemożliwiając przemieszczanie się wypełnienia pomiędzy komorami. Poszycie kołdry to w 100% wsypa bawełniana.

artykuł zapakowany jest w ochronne foliowe opakowanie zapewniające walory estetyczne oraz poprawną ochronę podczas przechowywania i transportu.

rozmiar: 155 x 200
Wypełnienie: półpuch
Waga: 2500 g
tkanina: inlet 100% bawełna
przystępny kolor: różowy
towar POLSKI