Kołdra antyalergiczna 220x200 amz medisens zimowa marki Amz szamotuły

od 0,00 PLN

  • Producent: AMZ Szamotuły
  • Kategoria: Kołdry

MediSens to nieszablonowa linia przychylna alergikom i osobom cierpiącym na astmę bezpieczeństwo zagwarantuje nieprzeciętne na polskim rynku włókno wypełnienia sensifil posiadające prestiżowy atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY dodatkowym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 95 poziomów C.

dzianina pokryciowa: mikrofibra francuska, 100% poliester.

Wypełnienie: do wypełnienia kołder i poduszek zastosowano włókna SensiFil marki Wellman International. SensiFil to specjalnie zaprojektowane włókno dla osób cierpiących na astmę i alergie. Jest wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Włókno jest stale testowane i badane zapewniając podwyższone bezpieczeństwo używania, dzięki innowacyjnej technologii produkcji jest nad wyraz wygodne, a także trwałe. Atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY wydawany poprzez Allergy Standards Limited - to prowadzona poprzez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie unikalnych produktów przychylnych astmatykom oraz alergikom. Certyfikat poświadcza możliwość bezpiecznego używania produktu przez alergików oraz osoby cierpiące na astmę. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny, poduszki włóknem w postaci puchatych kuleczek.

liczba wypełnienia: 135x200 - 1250g, 155x200 - 1400g, 180x200 - 1600g, 200x220 - 2000g.

Klasa grzewcza: kołdra w wersji zimowej - zwiększona liczba wypełnienia.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na innowacyjnych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, doszlifowane są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość tworzyw zastosowanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający i precyzyjnie doszlifowany.

parametry dopełniające: wyrób antyalergiczny tworzony z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a także adekwatny poziom wilgotności. Najwyższej jakości wyjątkowo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz postępowe metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w tworzeniu. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych, a także szybkie schnięcie wyrobów pozwala z łatwością zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95 st. C gwarantuje sterylność i pozwala na wyeliminowanie roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w ergonomiczne opakowania foliowo-materiałowe.