Cztery funkcje w jednym SENCOR SFN 9011SL to wielofunkcyjny wentylator łączący w sobie japońską tradycję i jakość oraz postępowość europejskiego biznesu. SENCOR SFN 9011SL oferuje aż cztery funkcje: letniego wentylatora, nawilżacza powietrza, schładzacza powietrza oraz funkcję jonizacji (efekt „świeżego powietrza po deszczu").

Trzy tryby pracy Wentylator SENCOR SFN 9011SL pracuje w trzech trybach. Użytkownik ma do wyboru tryb Normal, tryb Natural z funkcją „naturalnego wiatru", na który składa się kombinacja rozmaitych prędkości i tryb Sleep, który minimalizuje ryzyka przeziębienia się w trakcie spania na skutek przeciągu.

komfortowy tryb Sleep Tryb Sleep zezwala na samoczynne, stopniowe przejście na najniższą prędkość w dwóch przypadkach: po 30 minutach pracy ze średniej szybkości i po 30 minutach pracy z wysokiej prędkości na średnią i po kolejnych 30 minutach na niską prędkość.

Regulacja prędkości Wentylator SENCOR SFN 9011SL znamionuje się mocą 110 W i może wiać z sprawnością do 1248,6 m3 na godzinę, z maksymalną prędkością powietrza 3,37 metry/s. Wentylator duży 5,5-litrowy zbiornik na wodę, filtr pyłowy z możliwością mycia, a także specjalny filtr wodny.

W skład zestawu wchodzą dodatkowo dwa wkłady chłodzące. Przystępne sterowanie Do wentylatora SENCOR SFN 9011SL załączony jest pilot zdalnego sterowania, który gwarantuje łatwą i wygodną obsługę. Za jego pomocą możemy wybrać jeden z 3 stopni prędkości nawiewu: niską, średnią i wysoką, jak w dodatku zaprogramować wentylator tak, by wyłączył się samoczynnie ze wskaźnikiem pozostałego czasu (30 minut - 7,5 godz., w odstępach co 30 minut).

Maksymalny zasięg sygnału pilota zdalnego sterowania wynosi 6 m....