Schubert etude 61 mk ii keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor czarny (4060656111006)

od 479,99 PLN

Łatwa gra na keyboardzie: Etude 61 MK II producenta Schubert to wysokiej jakościkeyboard proponujący osobom początkującym szybkie wejście w świat muzyki i pomoc w trakcie dalszego muzycznego rozwoju dzięki najróżniejszym funkcjom i nadający się także dla osób zaawansowanych.Do dyspozycji jest 61 klawiszy dynamicznych – świetne do odgrywania melodii i do ćwiczenia własnych melodii.

Łącznie 300 brzmień, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma dźwiękami perkusji zapewniają kreatywność i dobre możliwości rozwoju. Możliwości dźwiękowe keyboardu można jeszcze bardziej wzbogacić, korzystając z opcjonalnie włączanych i regulowanych efektów, jak np.

sustain i vibrato.zaimplementowana funkcja uczenia oferuje początkującym prędki i skuteczny dostęp do świata muzyki fortepianowej. Nawet muzyczni laicy docenią i skorzystają z poręcznej funkcji nauki gry. Przydatna, zintegrowana funkcja nagrywania stanie na wysokości zadania w trakcie ćwiczenia lub szkicowania pomysłów na utwory.

Funkcja split (podziału klawiatury) keyboardu dzieli klawiaturę na dwie odrębne części, co przydaje się zwłaszcza w przypadku wspólnego muzykowania z nauczycielem lub partnerem muzycznym. Wyjście minijack keyboardu Etude 61 MK II zezwala na podłączenie słuchawek, dzięki temu instrumentaliści mogą ćwiczyć w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym osobom w pobliżu.

Wejście mikrofonowe pozwala w razie zapotrzebowania na muzyczną oprawę granego utworu optymalnym wokalem.Keyboard Etude 61 MK II producenta Schubert jest zasilany albo z sieci elektrycznej, albo ośmioma charakterystycznymi bateriami typu D.

dzięki czemu jest on niezależny od zasilania sieciowego i można go używać w dowolnym miejscu.