Schubert etude 61 mk ii keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor biały

od 479,99 PLN

Łatwa gra na keyboardzie: Etude 61 MK II firmy Schubert to wysokiej jakościkeyboard oferujący osobom początkującym prędkie wejście w świat muzyki i pomoc podczas dalszego muzycznego rozwoju dzięki najróżniejszym funkcjom, a także nadający się także dla osób nowoczesnych.Do dyspozycji jest 61 klawiszy dynamicznych – świetne do odgrywania melodii i do ćwiczenia własnych melodii.

Łącznie 300 brzmień, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma dźwiękami perkusji zapewniają kreatywność i dobre możliwości rozwoju. Możliwości dźwiękowe keyboardu można jeszcze bardziej wzbogacić, korzystając z opcjonalnie włączanych i regulowanych efektów, jak np.

sustain i vibrato.zaimplementowana funkcja uczenia oferuje początkującym prędki i produktywny dostęp do świata muzyki fortepianowej. Nawet muzyczni laicy docenią i skorzystają z ergonomicznej funkcji nauki gry. Przydatna, zintegrowana funkcja nagrywania spełni oczekiwania podczas ćwiczenia albo szkicowania pomysłów na utwory.

Funkcja split (podziału klawiatury) keyboardu dzieli klawiaturę na dwie odrębne części, co przydaje się zwłaszcza w przypadku wspólnego muzykowania z nauczycielem lub partnerem muzycznym. Wyjście minijack keyboardu Etude 61 MK II umożliwia podłączenie słuchawek, dzięki czemu instrumentaliści mogą ćwiczyć w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym osobom w pobliżu.

Wejście mikrofonowe pozwala w razie potrzeby na muzyczną oprawę granego utworu stosownym wokalem.Keyboard Etude 61 MK II marki Schubert jest zasilany albo z sieci elektrycznej, albo ośmioma charakterystycznymi bateriami typu D.

dzięki czemu jest on niezależny od zasilania sieciowego i można go używać w dowolnym miejscu.