etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo czarny marki Schubert

od 399,99 PLN

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który zezwala na początkującym szybkie wprowadzenie do świata muzyki i - proponując mnóstwo różnych funkcji - towarzyszy im podczas dalszej dalszą kariery muzycznej.Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - wyśmienitych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych.

W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami tworzyją pole do popisu własnej kreatywności muzycznej. Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend oraz opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów - np.

sustain-vibratio.Wewnętrzna funkcja nagrywania pozwala na nagrywanie i odtwarzanie własnych kompozycji. Wbudowana funkcja uczenia oferuje początkującym szybkie i wydajne wejście w świat instrumentów klawiszowych.

Ta funkcjonalna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie.Krok po kroku do muzycznego sukcesu. Przydatną funkcję w trakcie szkicowania pomysłów piosenek albo ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która pozwala na nagrywanie do 180 głosów.

Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, taknawet dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji. Jest to znakomite rozwiązanie w trakcie wspólnego grania z nauczycielem lub partnerem muzycznym.

poprzez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, oferując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, uniemożliwiając jednocześnie konfliktom z otoczeniem. Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można użyć do tworzenia trafnej oprawy wokalnej.Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze standardowego gniazdka elektrycznego lub z ośmiu zwykłych baterii rodzaju D.

Tak wyposażony, może być jeszcze wykorzystywany do celów przenośnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.