Casio lk-125 - keyboard marki Keyboardy

od 0,00 PLN

Casio MU LK-125 Keyboard

Casio zostało założone w 1946 roku poprzez Tadao Kashio. Motto marki to Kreatywność i wkład co wspaniale widać po produktach, które są dokładnie dopracowane. W 1980 roku powstał pierwszy instrument muzyczny pod szyldem Casio, był to keyboard CASIOTONE 201.

Casio LK-125 to nowoczesny keyboard z wieloma funkcjami. Model ten świetnie nadaje się dla osób początkujących i przeciętniezaawansowanych dzięki technologi podświetlania klawiszy.

Lekki, kompaktowy, a także prosty w użyciu instrument zaopatrzony w podświetlaną klawiaturę.

Podstawowy model keyboardu Casio, z serii zaopatrzonej w podświetlaną klawiaturę, potrafi zaciekawić użytkownika wielością funkcji, brzmień i podkładów. Dedykowany dla osób początkujących, Casio LK-120 zaskakuje przystępnością oraz zróżnicowaniem stopni trudności, we wbudowanych lekcjach. Także stylowa, wąska obudowa daje poczucie obcowania z unikatowym, lecz stosunkowo tanim instrumentem. Niska wartość jednak nie odbija się na nowoczesniu i funkcjonalności instrumentu. Casio LK-120 posiada aż 100 rozmaitych odcieni, 50 podkładów rytmicznych, a także 100 utworów gotowych do ćwiczeń, a dzięki podświetlanej klawiaturze nauka staje się bardzo pr .

pakiet nut

Najnowszy model Casio LK-125 oprócz pulpitu na nuty, ma także w zestawie zeszyt z nutami. 100 najpopularniejszych utworów w wersji papierowej bez wątpienia przyda się każdemu początkującemu muzykowi.

Podświetlana klawiatura, 3 stopniowe lekcję nauki gry, a także inne funkcje

Dzięki 3 stopniowej nauce gry możemy przypasować trudność ćwiczeń do poziomu progresywnia użytkownika. Zastosowany wyświetlacz zawiadamia o tempie, po to żeby ćwiczyć poczucie rytmu oraz wskazuje poprawne palcowanie, co pokaźnie przyspiesza cykl nauczania. Użytkownik uzyskuje także komunikaty w postaci prostych słów, gdy zaczyna zbyt solidnie odbiegać od melodii, jakiej chce się nauczyć. Całość wraz z podświetlaną klawiaturą wskazującą poprawne dźwięki, a także możliwością podziału nauki na prawą i lewą rękę, tworzy system, dzięki któremu praca nad nowym repertuarem staję się produktywna.