GoPro Hero 5 Session

od 0,00 PLN

Kamera HERO5 Session - najkorzystniejsza, wyłącznie mniejsza. Dzięki jakości filmów 4K, prostej obsłudze jednym przyciskiem i funkcji sterowania głosem, kamera HERO5 Session™ stanowi wyjątkową kombinację skuteczności i niewielkich rozmiarów.

Superpłynna stabilizacja obrazu i wodoodporna i wytrzymująca każde warunki kompozycja usprawniają filmowanie wyjątkowych chwil w życiu. Co więcej, kamera HERO5 Session może automatycznie przesłać materiał filmowy na konto GoPro Plus w chmurze, zapewniając do niego nieskomplikowany dostęp na smartfonie1.

Wygoda Jedno naciśnięcie przycisku migawki sprawia włączenie kamery i automatyczne rozpoczęcie nagrywania. Dzięki wytrzymałej konstrukcji kamera HERO5 Session jest wodoodporna do głębokości 10 m (33 ft) choćby bez obudowy.

Ciesz się możliwością sterowania kamerą GoPro przy pomocy prostych poleceń głosowych. Kamera HERO5 Session wie, co jest grane. Przy odwróconym uchwycie automatycznie robi zdjęcia i nagrywa filmy o właściwej orientacji.

niepokaźna, kompaktowa + wszechstronna Kształtna i kompaktowa kamera HERO5 Session pozwala na nagrywanie filmów z nowych niezwykłych perspektyw. Łączność Dzięki subskrypcji usługi GoPro Plus1 kamera HERO5 Session może samoczynnie przesyłać fotografie i film bezpośrednio do chmury, umożliwiając tym samym ich przystępne oglądanie, edytowanie i udostępnianie na bieżąco.

technologia Bluetooth i łączność bezprzewodowa usprawniają komunikację z aplikacjami GoPro, akcesoriami i innymi urządzeniami. Jakość filmowania doskonałe filmy 4K i zdjęcia 10 MP w trybach fotografii pojedynczych, seryjnych i poklatkowych.

Trzymana w ręce albo zamocowana na ulubionym ekwipunku kamera HERO5 Session pozwala na nagrywanie oszołamiająco płynnych filmów. Kamera HERO5 Session automatycznie filtruje szum wiatru. Nowoczesne przetwarzanie obrazu gwarantuje oszołamiającą jakość filmów nagrywanych przy słabym oświetleniu.

Lepsza jakość dźwięku. Nowe tryby: Film poklatkowy, zdjęcia nocne i Tryb nocny poklatkowy. Filmy i zdjęcia Wysokiej Jakości Wysoka rozdzielczość (1440 pikseli na cal) zezwala na nagrywanie fachowych filmów o obfitej ostrości.

Wysoka częstotliwość zapisywania klatek (nawet 100 klatek na sekundę) umożliwia płynne odtwarzanie filmu w zwolnionym tempie Kompaktowe Mocowania Kształtna i kompaktowa kamera HERO Session zezwala na nagrywanie filmów z nowych niezwykłych perspektyw Time Lapse + seria Ustaw tryb time lapse w interwałach od 0.5 do 60 sekund.

HERO Session również funkcje serii zdjęć do 10 klatek na sekundę. Bluetooth® + Wi-Fi Bluetooth i Wi-Fi ułatwiają komunikację z aplikacjami GoPro, akcesoriami i innymi urządzeniami. Sterowanie Jednym Przyciskiem Jedno naciśnięcie przycisku migawki sprawia włączenie kamery i samoczynne rozpoczęcie nagrywania.

Wodoszczelność + Wygoda Dzięki wytrzymałej konstrukcji kamera HERO Session jest wodoszczelna do głębokości 10 m (33 ft) bez pokrywy. Aplikacje GoPro Rejestruj i twórz świetne filmy w trakcie podróży.

Dzięki naszym aplikacjom dla sprzętów mobilnych i stacjonarnych to nad wyraz proste. 1 GoPro Plus jest usługą subskrypcyjną dostępną na wybranych obszarach. Można ją anulować w dowolnym momencie. Automatyczne przesyłanie do chmury wymaga podłączenia wtyczką zasilania prądem przemiennym (niedołączona), pełnego naładowania akumulatora i członkostwa w usłudze GoPro Plus.