Siv Kamera samochodowa m9s dual opcja cofania

od 0,00 PLN

NOWOŚĆ!

Nowa wersja zestawu M9S z wodoszczelną kamerą tylną
i funkcjonalnością kamery cofania!

M9S DUAL to nowoczesny pakiet dwukanałowy (przód+tył) zaopatrzony w istotnie efektywny chipset Novatek NTK96663 i nad wyraz czułe sensory Sony IMX322 gwarantujące perfekcyjną jakość Full HD 1080p30 z obudwu kamer jednocześnie.

NOWOŚĆ! unikalna funkcja kamery cofania automatycznie przełączy widok z tylnej kamery po wrzuceniu wstecznego biegu (wymagane stosowne podłączenie do instalacji elektrycznej pojazdu).

Kamera samochodowa M9S DUAL w pigułce
 • Procesor Novatek NTK96663 z 2GB RAM DDR3
  Absolutnie topową produktywność zestawu M9S DUAL gwarantuje jeden z najnowszych i najbardziej efektywnych chipsetów Novateka, model NTK96663 wspomagany poprzez aż 2GB pamięci RAM DDR3.
 • Sensory Sony IMX322
  pakiet M9S oferuje fantastyczną jakość obrazu Full HD 1080p30 w niemal każdych warunkach z obydwu kamer jednocześnie dzięki sensorom Sony IMX322 i trybowi WDR (Wide Dynamic Range) ulepszającego jakość nagrań video podczas jazdy w nocy albo pod słońce.
 • Szerokokątne obiektywy
  Nic nie umknie uwadze Twojej kamery dzięki dwóm szerokokątnym obiektywom o kącie widzenia w płaszczyźnie poziomej 140 poziomów. Dodatkowo przedni obiektyw znamionuje się wysoką jasnością f/1.8, co ma duże znaczenie podczas jazdy w nocy.
 • Funkcja kamery cofania
  Tylna kamera w zestawie jest wytrzymała na działanie warunków atmosferycznych i może być zamontowana na zewnątrz pojazdu, a po podłączeniu specjalnych przewodów do instalacji elektrycznej samochodu, ekran kamery automatycznie pokaże obraz z tylnej kamery. Więcej szczegółów na temat funkcji kamery cofania odnajdziesz poniżej.
 • wbudowany G-detektor
  Zintegrowany detektor przeciążeń dba o to, żeby kluczowe nagrania które zarejestrowały kolizję bądź gwałtowny manewr pozostały stosownie zabezpieczone przed skasowaniem.
 • Funkcja detekcji ruchu
  obserwuj otoczenie pojazdu podczas postoju dzięki funkcji detekcji ruchu. Nagrywanie filmu zostanie rozpoczęte wyłącznie w przypadku, gdy w polu widzenia kamery przedniej nastąpi ruch.
 • Tryb parkingowy z detekcją wstrząsów
  W tym trybie kamera czuwa nawet po wyłączeniu i w razie wykrycia wstrząsu (kolizji) uaktywnia się i inicjuje nagrywanie zabezpieczonego przed skasowaniem pliku.
 • pokaźny ekran z polskim menu
  Przedni moduł pozostał zaopatrzony w 3-calowy czytelny wyświetlacz i obrazkowe menu z językiem polskim, które ułatwia obsługę, a także ustawianie parametrów urządzenia.
 • Funkcja fotograficzna w trakcie nagrywania video
  błyskawicznie zarejestruj statyczne zdjęcia na karcie pamięci także w trakcie nagrywania filmu naciskając jeden przycisk ("strzałka w prawo").
 • Własny widocznik nagrań
  Dzięki opcji jednostkowego oznaczania nagrań wprowadzisz max 7 znaków alfanumerycznych (np. Imię lub numer rejestracyjny), które będą widoczne na nagraniu video z kamery przedniej i tylnej.
 • Wsparcie kart pamięci 128GB
  Nagrywaj nawet do 11 godzin materiału video w najkorzystniejszej jakości z obydwu kamer jednocześnie dzięki obsłudze kart pamięci o objętości 128GB!

Jakość nagrań 2x Full HD

Kamera samochodowa M9S DUAL to jeden z najlepszych pod względem jakości nagrań video kompletów dwukanałowych na rynku. Za tę jakość odpowiadają z reguły bardzo czułe sensory Sony IMX322 zamontowane równocześnie w module przednim jak i tylnym, ale także jasny obiektyw F/1.8 i tryb WDR. Nie bez znaczenia jest także nad wyraz skuteczny chipset Novatek NTK96663, dzięki któremu obydwa strumienie video są kompresowane kodekiem H.264 z przepływnością aż 13 Mbps na kanał co stanowi najlepszy wynik w tej klasie maszyn na rynku!

Przykładowe nagrania video

przejrzyj nasze nagrania z rejestratora jazdy M9S DUAL na dedykowanej playliście YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnbbWH8e3zB29DRwsykJYazu

bezkompromisowe pliki z nagraniami z kamery M9S do pobrania:
m9s-dzien-przod.mp4 (175 MB)
m9s-dzien-tyl.mp4 (174 MB)
m9s-noc-przod.mp4 (113 MB)
m9s-noc-tyl.mp4 (113 MB)

Przykładowe kadry video

Pojedyncze klatki wycięte z ascetycznych plików video demonstrują rzeczywistą jakość obrazu rejestrowaną przez M9S DUAL. Kliknij aby zobaczyć obraz w pełnej rozdzielczości.

Ważna informacja: w samochodzie, w którym nagrywane były przykładowe filmy, tylna szyba jest przyciemniona!

Funkcjonalność kamery cofania

W naszej ofercie znajduje się nowsza wersja kamery M9S z funkcjonalnością automatycznej kamery cofania. Zasadę działania tej funkcji obrazuje poniższa grafika:

Zawartość zestawu

 • Kamera samochodowa M9S DUAL (moduł przedni + tylny)
 • przewód sygnałowy łączący moduły przedni i tylny (długość ok. 6m)
 • Uchwyt z przyssawką
 • Zasilacz do zapalniczki samochodowej w wyjściem mini-USB (długość ok. 3.5m)
 • przewód mini-USB do komunikacji z komputerem
 • Instrukcja obsługi w języku angielskim
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Polska dystrybucja i gwarancja

zestaw M9S DUAL pochodzi z polskiej dystrybucji i jest objęty gwarancją wykonywaną poprzez polski serwis dystrybutora. W razie problemów z kamerą nie ponosisz dodatkowych kosztów wysyłki zestawu poza granice Polski. Okres udzielonej gwarancji wynosi 24 miesiące dla klientów indywidualnych oraz 12 miesięcy przy zakupie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą.