Poznajsmaki Prezent na walentynki - zestaw konesera z kawą tchibo w kapsułkach cafissimo firm tchibo i caffitaly (5907813306020)

od 0,00 PLN

podarek na walentynki - komplet konesera z kawą w kapsułkach Cafissimo Tchibo® oraz Caffitaly®

Aromatyczna kawa o poranku może sprawić, że każdy dzień stanie się udoskonalony. Żeby każdego dnia ukochana osoba zaczynała odzień z myślą o Tobie prezentujemy niepowtarzalny komplet z kawą Tchibo® i Caffitaly®, dzięki któremu myślenie o Tobie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Magia świąt usztywniona aromatyczną kawą z kalendarza adwentowego

W przedstawionym przez nas produkcie znajdują się 24 wyśmienite kapsułki z kawą, które dodadzą aromatu i smaku każdego dnia dla twojej ukochanej osoby. W pierwszej części zestawu znajduje się kawa Tchibo Cafissimo®. Marka ta dostarcza wielu różnych smaków oraz intensywności napojów, dlatego każdy będzie miał okazję skosztować wielu rodzajów kapsułek. Drugą część kalendarza zajmuje kawa Caffitaly® kompatybilna z systemem Cafissimo®. To skrupulatnie wyselekcjonowana propozycja charakteryzująca się niezwykłą jakością i kwintesencją smaku. Prezentowany zestaw z kawą sprawi, iż każdy dzień przyniesie nową poranną niespodziewankę. Wszystkie kapsułki są wybrane na bazie pasującego do zimowej pogody smaku i aromatu. Wprawiają każdego w perfekcyjny, radosny, a co najważniejsze miłosny nastrój.

wymiary produktu: 28x40x4 cm (zbliżony do A3)
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 192g +/-10%

Smaki kaw w zestawie:


marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.