Prezent na walentynki - Zestaw konesera z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste (5907813306006)

od 0,00 PLN

upominek na walentynki - komplet konesera z herbatami Sir William’sⓇ i Royal TasteⓇ

Zimowa atmosfera i padający śnieg stanowczo nakłaniają do spotkań z ukochaną osobą przy ciepłym napoju, takim jak kawa albo herbata. By uprzyjemnić sobie tę chwilę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa niepowtarzalny artykuł, który stanie się znakomitym dodatkiem do wspólnych, miłych spotkań. Przedstawiamy Państwu niezwykłą serię konesera z herbatą, w której znajdują się wybrane warianty saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego towaru otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, zagadkowych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowy podarunek!

W komplecie znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® i 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najkorzystniejsze firmy gustownych herbat przystępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych, a także mieszanek. Rewelacyjną eksplozję smaków i obfitość herbat. To propozycja dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® olśni Państwa swym wyszukanym smakiem, a także aromatem, który rozejdzie się po całym domu. Gama smaków jest wyjątkowo spora, od wysmakowanych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin.

rozmiary towaru: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
oraz jeden losowy smak z kolekcji RichmontⓇ

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.