Kalendarz Adwentowy z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste 2019 (5907813306006)

od 149,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami Sir William’sⓇ oraz Royal TasteⓇ

Święta Bożego Narodzenia to unikatowy i magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Zimowa atmosfera i padający śnieg nad wyraz zachęcają do rodzinnych spotkań przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. Żeby uprzyjemnić sobie oczekiwanie na Gwiazdkę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa oryginalny artykuł, który stanie się znakomitym dodatkiem do wspólnych, miłych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Przedstawiamy Państwu niezwykły kalendarz adwentowy z herbatą na rok 2019, w którym znajdują się wybrane typy saszetek dostępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego towaru otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, zagadkowych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowe oczekiwanie na święta!

W kalendarzu adwentowym znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste®, a także 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najlepsze marki szykownych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Nieprzeciętną eksplozję smaków i zasobność herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® olśni Państwa swym wyszukanym smakiem, a także aromatem, który rozejdzie się po całym domu, zwiastując magiczny czas. Gama smaków jest wyjątkowo pokaźna, od wykwintnych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin. Niech te święta staną się jeszcze bardziej unikatowe, dzięki przyjemnemu oczekiwaniu z kalendarzem adwentowym z pysznymi saszetkami herbat!

wymiary artykułu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W zestawie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
i jeden losowy smak z kolekcji RichmontⓇ

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.