Poznajsmaki.pl Kalendarz adwentowy z herbatą richmont 2019

od 199,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami RichmontⓇ

Grudzień większości z nas kojarzy się tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Cały rok czekamy na ten nieszablonowy czas, by wolne chwile spędzić w gronie najbliższych. Doskonałym dodatkiem urozmaicenia tego kryteria Adwentu, jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z herbatą Richmont® na rok 2019. Dzięki temu już kilka tygodni przed świętami mogą Państwo częstować niezwykłymi smakami rodzinę oraz znajomych. Jest to dodatkowo efektowny upominek dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o wysmakowanym smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego kalendarza adwentowego wchodzą 24 saszetki nieszablonowej herbaty Richmont®. Zniewalają one swym luksusowym smakiem i szczególnie szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to genialna sugestia dla osób pragnących poznawać świeże smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych i mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty wynajdzie tutaj smak wyśmienicie pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni wyjątkową atmosferę każdego dnia, aż do Wigilii. Dobór naszego oryginalnego kalendarza adwentowego z herbatami to podarowanie sobie i swoim bliskim grudniowej podróży przez smaki i zapachy z różnych zakątków świata!


wymiary towaru: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W kalendarzu są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.