Radaway Almatea kdj 100 x 80 (32142-01-05NR)

od 2190,00 PLN

Kod producenta: 32142-01-05NR • Kształt: prostokątna • Materiał: szkło • Strona: prawa • Wysokość: 195 cm • Wymiary: 100 x 80 cm
Kliknij i przejrzyj naszą firmę:

ALMATEA KDJ

Kabiny Almatea zaprojektowane zostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach szanujących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana pozostała poprzez połączenie znacznych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest obfite i komfortowe. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (w trakcie otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co usprawnia ich otwieranie i zamykanie oraz uniemożliwia niszczeniu listwy pod brodzikiem. Konstrukcja zawiasów, a także profili przyściennych sprawia, iż kabinę prosto można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są powłoką Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych zanieczyszczeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki czemu prezentują się one prawidłowo na niskich brodzikach albo zamontowane bezpośrednio na podłodze.

zalety kabiny Almatea KDJ:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz wytworzone z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • wyszukane chromowane detale

 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najmocniej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • powłoka Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości

 • produkt dostępny w wariantach szkła – klarownym, brązowym, grafitowym, intimato, UltraClear, a także satynowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Istnieje możliwość użycia profili poszerzających, które zwiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Almatea KDJ

drzwi 100 cm + ścianka 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Używana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długotrwałą ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło Grafitowe

artykuł dostępny jest w dodatku w wariantach szkła – transparentnym, brązowym, intimato, UltraClear, a także satynowym.

Istnieje możliwość zakupu ZA dodatkową opłatą

wspornika krzyżowego.

przede wszystkim produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (głównie są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.