Nebulizator marki Mediclever

od 0,00 PLN
  • ZDROWIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • RODZINA
  • PEWNOŚĆ
  • SZCZĘŚCIE
ZADBAJ O ZDROWIE CAŁEJ RODZINY

Nebulizator NEBU ONE pomoże w naturalnej i produktywnej inhalacji, co jest wysoce skuteczną metodą podawania lekarstw, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.


Nebulizator

- NEBU ONE pomoże w skutecznej inhalacji
- Model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego)
- Nebulizator firmy MEDICLEVER jest cichy i komfortowy w obsłudze
- NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, ponadto dla dzieci


NEBULIZATOR NEBU ONE

Nebulizator NEBU ONE to przyrząd usprawniający życie alergikom i pacjentom cierpiącym na choroby ze strony układu oddechowego. Przyda się także każdemu w sytuacji infekcji i nagłego pogorszenia stanu zdrowia. NEBU ONE pomoże w bezbolesnej i efektywnej inhalacji, co jest wysoce skuteczną metodą podawania lekarstw, jednocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nebulizację zaleca wciąż powiększająca się rzesza specjalistów w zakresie medycyny.


WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI nowoczesnEJ MEDYCYNY

NEBU ONE to model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego) służącego do podawania leków bezpośrednio do drzewa oskrzelowego. Jest to metoda bezpieczna, komfortowa i bezbolesna.użyć nebulizator, starczy połączyć kompresor z pojemnikiem leków, w celu poprawienia komfortu terapii można posłużyć się ustnikiem lub maską, w zależności od preferencji. Urządzenie zamienia postać lekarstwa z płynnej w aerozol, który prosto dostaje się do układu oddechowego i pozwala zwalczać jednocześnie nagłe, jak i przewlekłe jego dolegliwości.


ZABIEGI W DOMOWYCH WARUNKACH

Nebulizator producenta MEDICLEVER jest cichy i komfortowy w obsłudze. Wystarczy stosownie zamontować poszczególne komponenty do kompresora, podłączyć go do źródła prądu elektrycznego, a następnie już przy pomocy jednego przycisku można zażywać korzyści płynących z tego typu inhalacji. Średnia wielkość cząstek to 4 um, dzięki temu cząstki te swobodnie i bez przeszkód będą mogły powędrować wprost do źródła dolegliwości pacjenta. Cykl terapeutyczny nie będzie też w tym urządzeniu zanadto wydłużony, gdyż maksymalny poziom nebulizacji wynosi 0.35 ml/min. Jest to optymalny czas pracy z nebulizatorem, pozwalający na maksymalizację efektów.


instynktownA OBSŁUGA

NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, też dla dzieci. Znamionuje się efektownym kształtem, ponadto ma zaimplementowany pojemnik na maski i ustniki, co pozwala na utrzymanie porządku i uniemożliwia zagubieniu poszczególnych części. Pacjent odszuka w zestawie najróżniejszej wielkości ustniki i maski, by zapewnić sobie maksymalny komfort terapii i przystosować ją do swojego wieku i kondycji fizycznej.


KOMPLETNY pakiet

Oferowane urządzenie NEBU ONE marki MEDICLEVER śmiało można polecić osobom borykającym się z przewlekłymi chorobami układu oddechowego oraz alergikom. Pacjentów takich nebulizator ten wspomoże w codziennej walce z problemami z oddychaniem, krztuszeniem się i innymi niepokojącymi symptomami.

Wesprze też w czasie infekcji i stanów zapalnych związanych z okresem zachorowań. Urządzenie to jest przychylne całej rodzinie, z powodzeniem będzie służyć choćby minimalnym pociechom. Komfort podawania leków bez bolesnych igieł czy trudnych do przełknięcia kapsułek albo tabletek będzie wystarczającym motywem do zakupu powyższego nebulizatora.

SPECYFIKACJA