Segway Xiaomi mi ninebot by kickscooter es2 black hulajnoga elektryczna (6970103580461)

od 0,00 PLN

TOWAR JUŻ przystępnY W SKLEPIE!

JESTEŚMY ŚWIEŻO PO DOSTAWIE!!

Najnowasza Wersja V1.5!!!

Ninebot aby Segway KickScooter ES2
  • szybkość do 25 km/h - Ninebot o wysokiej mocy baterii litowej umożliwia osiągnięcie maksymalnej szybkości 25 km/h (15,5 mph), co pozwala Ci się przemieścić w mgnieniu oka.
  • Zasięg 25 km - Wyjdź i podróżuj bez wysiłku z maksymalną prędkością 25 km. Seria KickScooter jest zaopatrzona w opcję regulacji szybkości, zapewniając jeszcze lepszy komfort kierowcy.
  • Waga 12.5 kg - Przy całkowitej masie 12,5 kg Ninebot może być noszony w ręce, co czyni go genialnym towarzyszem.

Druga bateria - Dodatkowa bateria pozwoli powiększyć maksymalny zasięg urządzenia do 45 km ( Brak w komplecie )

Światła LED z przodu i z tyłu - potężne Ledowe lampy zapewniają widoczność, a zarazem bezpieczeństwo w każdych warunkach

Amortyzacja - Dodatkowa amortyzacja przedniego i tylnego koła gwarantuje wysoki komfort podróżowania

Zewnętrzne światło - kolor światła ze spodu hulajnogi wg własnego upodobania

Kontroluj aplikacją!
  • Bądź bezpieczny dzięki funkcji antykradzieżowej
  • Reguluj ustawienia szybkości, ustaw tempomat, włącz oświetlenie
  • przejrzyj stan swojego urządzenia
  • Wgraj świeże aktualizacje
  • Weź udział w rywalizacjach z innymi

Obok rowerów hulajnogi stają się coraz popularniejszymi środkami transportu, tym bardziej iż ich wyposażenie jest z roku na rok wzbogacane o kolejne elementy. Przykładem daleko idącej technice może być Segway Ninebot ES2, który jest sposobem na produktywne i naturalne podróżowanie w warunkach miejskich. Segway Ninebot ES2 bezproblemowo może osiągnąć prędkość 25 km/h, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo podczas jazdy ze względu na zastosowany tempomat i amortyzatory. Duże opony, a także hamulce sprawiają zaś, że przemieszczanie się będzie jeszcze bardziej wygodne. Miłośnikom progresywnego designu spodoba się to, że Segway Ninebot ES2 może być skonfigurowany według własnych preferencji dzięki opcji wyboru koloru oświetlenia.

Hulajnoga wyprodukowana jest z lekkich tworzyw, a w dodatku składa się przy pomocy jednego przycisku, z łatwością ją przechować. Segway Ninebot ES2 może być użytkowany do krótkich podróży rekreacyjnych, dojazdu do pracy lub na zakupy ze względu na wydajność, łatwość w obsłudze i ekologiczne środowisko pracy. Elektryczna hulajnoga zaopatrzona jest w nowoczesny system energetyczny, który maksymalnie wykorzystuje zasoby energii,chronić środowisko naturalne. W dodatku Segway Ninebot ES2 oferuje szereg udogodnień dla użytkowników, takich jak kontrola poziomu baterii, temperatury czy efektywności poszczególnych podzespołów, a cała analiza diagnostyczna przekazywana jest do aplikacji na smartfona.

Hulajnoga Segway Ninebot ES2 tworzona jest z dbałością o każdy szczegół. Wykorzystano w niej materiały, które są trwałe, a równocześnie lekkie. Urządzenie można w nieskomplikowany sposób złożyć, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca w trakcie przechowywania. Segway Ninebot ES2 można kupić w naszym sklepie stacjonarnym, który znajduje się na terenie miasta Warszawa albo skorzystać z możliwości złożenia zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego.

Specyfikacja

Model: Ninebot aby Segway KickScooter ES2 v1.5

Wiek: Powyżej 14 lat

Maksymalna prędkość: 25 km/h

Waga: 12.5 kg

wymiary: Rozłożone 102x43x113, złożone 113x43x40

Bateria: 187Wh

Maks. Kąt nachylenia: 10%

Maks. Waga użytkownika: 100 kg

Kontrola zdalna: Nie

Bluetooth: Tak

Wodoodporność: IP54

Moc wyjściowa: 300W

Maks. Zasięg: ok 25 km

rozmiar opon: Przód 8 cali / Tył 7.5 cala

Maks. Czas ładowania: 3.5 godziny

Zawartość: Uchwyt, Główna rama, ładowarka, instrukcja, wkręt, klucze sześciokątne, ładowarka

Segway KickScooter ES2 to elektryczny środek transportu, poleca się używać go jedynie, gdy jest sucho i nie na piaszczystych lub nad wyraz zakurzonych powierzchniach.