Mądrość Ciała Odkryj Wrodzoną Inteligencje Swojego Organizmu I Ciesz Się Zdrowiem - Rachel Carlton Adams (304 str.)

od 42,49 PLN

ISBN: 9788380158306 • Oprawa: broszurowa • Autor: Rachel Carlton Adams, Piotr Kaliński • Wydawnictwo: Czarna Owca • Ilość stron: 304 • Rok wydania: 2018
Czy jesteś wiecznie zmęczona? Cierpisz na przewlekły ból głowy, pleców albo innych części ciała? Jesteś przygnębiona albo doświadczas stanów lękowych? Masz alergie albo doskwierają ci choroby autoimmunologiczne? Straciłaś popęd seksualny? Jeśli masz jeden lub kilka z powyższych objawów, osiągalne, iż cierpisz na coś, co dr Rachel Carlton Abrams określa mianem bronicznego wyczerpania organizmu, a więc schorzenie, które objawia się tyciem, wysokim ciśnieniem krwi, wyczerpaniem i wieloma innymi symptomami drenującymi twoje ciało z energii.
W Mądrości ciała dr Abrams pomaga zrozumieć, iż wszystkie te objawy, choć są uciążliwe, to stanowią dowód na inteligencję naszego ciała. Z ich pomocą twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć, a czasem wręcz wykrzyczeć. I dopiero kiedy nauczysz się go słuchać, będziesz mogła cieszyć się długookresowym zdrowiem. W swej książce dr Abrams przedstawia 28-dniowy plan, używany przez tysiące osób, jakie przewinęły się przez jej klinikę, a zaprojektowany z myślą o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Za pomocą testów i narzędzi diagnostycznych wyjaśnia ona, jak każda z nas może użyć własnej mądrości ciała w ocenie takich zjawisk jak stres, sen, popęd seksualny, ból, lęk, depresja, alergie czy choroby autoimmunologiczne.
Książka Mądrość ciała pomoże ci wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania, powszednich nawykach i stylu życia, dzięki którym odkryjesz swoje własne zapotrzebowania i stworzysz dla siebie warunki do życia w pełnym zdrowiu i równowadze.