ZOSTAŃ STRAŻNIKIEM CZASU!

wyjątkowo oryginalna gra narracyjna.
Tytuł z pierwszej trzydziestki prestiżowego rankingu BoardGameGeek.

Wiek: od 12 lat
ilość graczy: 2-4
Czas gry: ok. 90 minut
Wydawca: Rebel
Projektant: Manuel Rozoy
Wydanie: polskie

NA CZYM POLEGA GRA?
Witajcie agenci! Wasze szkolenie dobiegło końca, lada moment dostaniecie swój pierwszy przydział. Wasze drużyny zostaną przeniesione w czasie, a waszym zadaniem będzie odnaleźć i zapobiec powstaniu paradoksu czasowego, jaki może wystąpić w przeszłości, ratując tym samym teraźniejszość i przyszłość. Komunikujcie się ze sobą i współpracujcie tak, aby pokonać wszelkie niebezpieczeństwa, które staną wam na drodze.
Nie wiemy, gdzie wystąpi paradoks i jaki będzie miał charakter, więc zanim zaczniecie działać, musicie poznać otoczenie i zidentyfikować swoje cele. Wykonajcie swoją misję, tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Pamiętajcie, że możecie podchodzić do każdego zadania tyle razy, ile będzie to potrzebne. Każda iniekcja tachionowa zezwalająca na przeniesienie waszych umysłów do ciał określonych osób kosztuje niemałą fortunę, dlatego nie zawiedźcie nas!
Witaj w "T.I.M.E Stories" - narracyjnej grze planszowej!
Jako członkowie tajnej organizacji T.I.M.E będziecie odwiedzać najróżniejsze lokacje w ramach podróży do mocnego momentu w historii świata. Wasz cel jest jeden - odkryć tajemnicę i rozwikłać zagadkę tak, by osiągnąć zamierzony efekt. Brzmi prosto. Brzmi trywalnie. Ale wcale "T.I.M.E Stories" takie nie jest.
Będziecie przeżywać przygody w zróżnicowanych światach, na dodatek rzeczywistościach równoległych do naszej, widząc wszystko oczami swych bohaterów. Czeka na was całe spektrum możliwości - od walki, przeszukiwania, rozmów... Aż do zadań pamięciowych i takich, w których musicie wykazać się sprytem.
Czas jest waszą najcenniejszą walutą, ponieważ maszyna przenosząca was wstecz, robi to wyłącznie do określonego punktu w czasie. Oczywiście, zawsze możecie wrócić do tej epoki z powrotem, jednak musicie zacząć grę od początku. Każda partia to niesamowite wydarzenie, a gracze skupieni są nie tylko na mechanice gry, lecz także na odgrywaniu postaci.
Gracze będą walczyć i prowadzić poszukiwania, starając się zastosować spryt i zdobywając zaufanie poznanych postaci... Oraz pozostałych agentów. Każdy gracz będzie miał sposobność wcielić się w swoją postać i odgrywać ją w takim zakresie, w jakim tylko będzie chciał.
mnóstwo gier proponuje wysoką regrywalność, lecz to co oferuje "T.I.M.E Stories" to wielokrotne rozgrywki na jednym wyłącznie scenariuszu. Jedno jest pewne - nie wygracie za pierwszym razem. Najpewniej nie wygracie także po raz drugi czy trzeci. Lecz wciąż musicie się starać, ponieważ w niedalekiej przyszłości czekają na was już powiększenia zawierające uzupełniające misje. W podstawowej wersji gry odnajdziemy niesamowity scenariusz "Azyl", przenoszący nas do Paryża 1921 roku.
Każdy scenariusz gry to nowy świat, świeże postacie, świeże zasady oraz nowe niespodzianki.
Edycja podstawowa gromadzi system do gry "T.I.M.E Stories" i pierwszy scenariusz zatytułowany "Azyl".
Ze względu na kooperacyjny charakter gry osiągalne jest też jej rozgrywanie w trybie jednoosobowym - gracz prowadzi wówczas samodzielnie 2 postacie.

UWAGA: Wydanie gry pochodzi z kampanii na Wspieram.to i mieści dodatkowe karty (męskie i kobiece odpowiedniki postaci).

Zawartość pudełka:
8 pionów Agentów • wyraźnik czasu • istotnik grupy • kość Kapitana czasu • 6 kości akcji • 61 żetonów tarcz • 140 żetonów zasobów • 30 punktów życia • 24 żetony zadań • plansza • instrukcja • scenariusz "1921 n.e. Azyl"

wymiary opakowania: 297 x 297 x 72 mm

Do kart można dokupić pasujące koszulki:
Rebel 70x120 mm "Tarot" - opak. 100 szt.