Rodzinka.pl Tripol (5901549278231)

od 0,00 PLN

Rodzinka.pl to gra oparta na systemie gry Tripol. Jeśli podobała Wam się „gra w trójkąty", tym bardziej pokochacie Rodzinkę.pl!

Rodzinka.pl to gra logiczno-strategiczna dedykowana dla 2–5 graczy – wyjątkowo dla całej rodziny. Waszym zadaniem będzie zdobycie jak największej liczby punktów przyznawanych za strategiczne łączenie boków trójkątnych żetonów.

Czasy się zmieniają. Dzieci udają, iż grają w piłkę, a rodzice udają, że je wychowują. Zenon, ojciec Natalii Boskiej

Czasy się zmieniają, recepty na idealną rodzinną zabawę nie. Rodzinka.pl ma wszystkie właściwości prawidłowej, jednoczącej ludzi rozrywki – grywalność, rywalizację, potencjał integracyjny. Jest grą, nad którą pożytecznie i radośnie spędzicie rodzinnie popołudnia.

Podobnie jak w Tripolu dysponujecie żetonami w profilu trójkątów o barwnych bokach. Waszym zadaniem jest dostosowanie boków żetonów w taki sposób, żeby zgadzały się kolorystycznie. Im więcej przystających boków, tym więcej punktów. Bądźcie czujni, kombinujcie, blokujcie się nawzajem!

Natalia: Przepraszam niezwykle, możesz mi podać jeden rozsądny powód, dla którego schowałeś pustą butelkę do lodówki?

Tomek: Kosz jest pełny.

uzupełniające punkty uzyskujecie za sprytne użycie żetonów z rysunkowymi wizerunkami bohaterów serialu TVP. Ponoć z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu – uważajcie, bo Wasi najbliżsi za wszelką cenę będą chcieli wygrać!

Już mi prawie rosną takie minimalne wąsiki jak tobie. Kuba Boski do mamy

Tripol, którego mechanika stała się podstawą gry Rodzinka.pl, jest rekomendowany przez Pracownię Logopedyczną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Grając z dziećmi rozwiniesz ich spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia. Gra jest na tyle transparentna i instynktowna, iż dzieciaki mogą grać w nią samodzielnie, bez opieki dorosłych.