Tom Clancy's Rainbow Six Siege (PC)

od 99,00 PLN

oszczędzasz do 9%
Wersja językowa: polska • Gatunek: strzelanina • PEGI (wiek gracza): 18+ • Wersja: pudełkowa • Tryb Multiplayer: tak

Rainbow Six to luksusowa drużyna, składająca się z członków najkorzystniejszych jednostek specjalnych świata. To eksperci w walce na krótkich dystansach, wiedzą wszystko o materiałach wybuchowych i koordynowanych akcjach szturmowych.

Wyszkolono ich do działania w zwartych formacjach we wnętrzach obiektów. Oblężenie to zupełnie nowy styl rozgrywki, skupiający się na realistycznych operacjach antyterrorystycznych na całym świecie: to dynamiczna, ale asymetryczna walka na krótki dystans pomiędzy szturmującymi i obrońcami.

Jako obrońca otrzymasz narzędzia, dzięki którym przekształcisz swoje otoczenie w twierdzę, do której napastnikom trudno się będzie wedrzeć. Jako atakujący będziesz dysponował szeregiem możliwości, dzięki którym zmierzysz się z tym wyzwaniem i zwyciężysz.

zniszczenie to najważniejszy komponent rozgrywki w Siege. Wszystkie komponenty otoczenia reagują realistycznie i dynamicznie, a na dodatek w zależności od rozmiaru i kalibru używanych przez ciebie pocisków albo tworzyw wybuchowych.

Ściany można zniszczyć, poszerzając pole prowadzenia ognia, a w podłogach i sufitach można robić wyłomy, wytwarzając w ten sposób nowe punkty wejścia. Fachowe opanowanie sztuki zniszczenia stanowi niejednokrotnie klucz do zwycięstwa.

W Rainbow Six Siege koordynacja działań na ogół stanowi klucz do zwycięstwa. Stwórz drużynę razem ze swymi znajomymi i przeżyj najmocniej emocjonującą przygodę w historii gier wieloosobowych! Walcz w intensywnych potyczkach w trybie PvP lub PvE i nie daj szans przeciwnej drużynie dzięki doborowi właściwej taktyki.

Stwórz swoją drużynę tak, aby zoptymalizować koordynację jej działań i zaplanuj najkorzystniejsze strategie, by zostać władcą życia i śmierci. W grze znajdują się trzy przeróżne, sieciowe wersje drużynowego deathmatchu: • ZAKŁADNIK: Atakujący muszą zlokalizować zakładnika w budynku i uratować go, a obrońcy nie mogą do tego dopuścić, wspomagając się barykadami i pułapkami.

• ZABEZPIECZANIE TERENU: Atakujący muszą zlokalizować pomieszczenie, w którym znajduje się pojemnik z trującą substancją, a następnie zabezpieczyć go, pozostając we wnętrzu tego pomieszczenia poprzez 10 kolejnych sekund.

• BOMBA: Atakujący namierzają jedną z dwóch bomb i umieszczają w pobliżu rozbrajacz. Atakujący wygrywają rundę, gdy uda im się rozbroić bombę lub pousuwać drużynę przeciwną. Terrohunt to tryb, w który można grać w pojedynkę także współpracując z maksymalnie czterema dodatkowymi członkami drużyny.

Terrohunt stawia graczy naprzeciwko nowego zagrożenia w świecie Rainbow Six - Białych Masek. Gra losuje i dostosowuje zmienne w taki sposób,kreować unikatowe operacje - zmianie może ulec tryb, mapa, pora dnia, jak dodatkowo położenie umocnień.

Zmierz się z kolekcją rozgrywanych w pojedynkę sesji, w trakcie których poznasz zawartość i mechanikę Rainbow Six Siege (rozgrywkę, operatorów, zniszczenia...). Każdą z tych operacji szkoleniowych można rozegrać...