Gra The Sims™ powraca po pięciu latach!Gra The Sims™ 4 to wyjątkowa symulacja życia, w której będziesz mógł pogrywać życiem Simów i wytwarzać szalone historie. Czwarta odsłona najlepiej sprzedającej się kolekcji na komputery PC zostanie wydana w polskiej wersji językowej na komputery PC.

Polska wersja językowaGracze w rozmaitym wieku mogą zagłębić się w trudny świat relacji pomiędzy Simami, ich emocji i życiowych historii. Dzięki polskiej wersji językowej lepiej zrozumieją przebieg rozgrywki w The Sims ™ 4.

nowe narzędzia tworzenia – Możesz kształtować swych Simów z niezwykłą precyzją. z łatwością stworzysz dom Twoich marzeń dzięki w pełni nowemu trybowi budowania całych pomieszczeń. Żywe otoczenie – Poznawaj nowe możliwości gry w żywym i energicznym otoczeniu.

Wybieraj spomiędzy ładnych i najróżniejszych parceli, na których będziesz wytwarzać domy dla swoich Simów. Nowi Simowie są sprytni, mają niełatwą osobowość i emocjeW aplikacji Stwórz Sima i w trybie budowania wyzwolisz swoją kreatywność.

Kontroluj umysły, ciała i serca swoich Simów. Poznawaj nieograniczone możliwości gry w dynamicznym sąsiedztwie, w którym ożyją Twoje historie. Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swej gry części z galerii.

powiększaj krąg swych znajomychWchodź w interakcje z innymi Simami w otoczeniu i spędzaj czas w lokalach i parkach. System nagród – Zdobywaj nowe obiekty, stroje i właściwości, biorąc udział w wydarzeniach, odkrywając okazy kolekcjonerskie i odblokowując osiągnięcia.

Publikuj swoje dzieła – Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry nową zawartość z Galerii w The Sims™ 4. Inspiruj się bogatą zawartością tworzoną przez społeczność The Sims, a także wprowadzaj do swojej gry nowe części.

The Sims™4 zestaw 2 gromadzi 1 zestaw rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów - The Sims™ 4 Ucieczka w Plener - komplet Rozgrywki- The Sims™ 4 Kuchnia na Wypasie - Akcesoria- The Sims™ 4 Upiorności - AkcesoriaThe Sims™ 4 Ucieczka w Plener.W dziczy na Twoich Simów czekają świeże niespodzianki.

Wyrusz na wyprawę w głęboki las. Zabierz swoich Simów na biwak, odkrywaj nowe zioła i gatunki ryb, okropne insekty i nie tylko.The Sims™ 4 Kuchnia na Wypasie Akcesoria.Stwórz najkorzystniejszą kuchnię, korzystając z nowych, świetnie zaprojektowanych komponentów wyglądu.

Przekonaj się, jakie świeże, zaskakujące smaki stworzą Twoi Simowie w nowej maszynce do lodów!The Sims™ 4 Upiorności Akcesoria.Rzeźb w dyniach, aby ozdobić upiorne przyjęcie swojego Sima, przebieraj go w świeże, potworne kostiumy i przestrasz swoich gości nie na żarty.