Korzystaj z najnowszych technice i licencjonowanych innowacyjnych sprzętów, żeby zarządzać wszystkimi elementami pracy współczesnego rolnika – od kultywatorowania i uprawiania plonów po hodowlę zwierząt i produkcję biomasy.

Podróżuj pomiędzy Europą, Azją i obiema Amerykami, by uprawiać standardowe dla danego regionu plony, takie jak konopie przemysłowe, kawa, wiśnie czy oliwki, korzystając ze specjalistycznego sprzętu.

Graj tak, jak lubisz: trzy zupełnie odmienne tryby gry powodują, iż ta gra jest właśnie dla Ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś weteranem symulatorów rolniczych czy też entuzjastycznym początkującym.

atrybuty GRY: WSZYSTKO W JEDNYM - Spróbuj swych sił we wszelkich realnych aspektach współczesnego rolnictwa, takich jak hodowla zwierząt, sadownictwo, szklarnictwo, uprawa polowa, produkcja biomasy i inne.

W 100% LICENCJONOWANE MASZYNY - Korzystaj z pieczołowicie odtworzonych pojazdów takich marek jak Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi i niemało innych. Dzięki maszynom przeniesionym do gry z wielką trosceą o detale – choćby tak nieznaczne jak waga i fizyka pojazdu – gracze mogą naprawdę się dowiedzieć, jak to jest kierować współczesnym gospodarstwem.

OGÓLNOŚWIATOWE ROLNICTWO – Podróżuj między gospodarstwami położonymi we Włoszech, w Kolumbii, Japonii i w stanie Montana w USA. Uprawiaj rośliny charakterystyczne dla określonych regionów i korzystaj ze specjalistycznych maszyn niewidzianych dotąd w symulatorach rolniczych, takich jak sadzarka do ryżu, kombajn do konopii przemysłowych i inne.

ROLNICTWO DLA KAŻDEGO – Trzy przeróżne tryby gry asygnowane dla graczy o odmiennym podejściu do grania. Ciesz się wolnością prowadzenia współczesnego gospodarstwa i staw czoła wszystkim związanym z tym wyzwaniom w trybie „swobodna rozgrywka", opanuj tajniki rolnictwa w trybie „Moje pierwsze gospodarstwo" albo zobacz swoje umiejętności w „Wyzwaniach rolniczych" nastawionych na wykonanie mocnego zadania.

NATURA JEST efektowna – Podziwiaj zapierające dech w piersiach pejzaże czterech kontynentów, oddane graficznie z niebywałym realizmem....