FLIGHT SIMULATOR – XPLANE 11 to najnowsza odsłona jednego z najbardziej innowacyjnych i realistycznych symulatorów lotniczych. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Leminar Research, a wydawcą jest Aerosoft.

cechy gry: duża GAMA SAMOLOTÓW: Gracze będą mogli zasiąść za sterami wielu różnorodnych urządzeń, od niewielkich awionetek, przez helikoptery, po wielkie samoloty pasażerskie. SZEREG ZMIAN: Usprawniona awionika, w pełni funkcjonalne kokpity 3D, nowe budynki i drogi, przemodelowany interfejs użytkownika.

DBAŁOŚĆ O detale: Wszystkie obecne w grze modele samolotów zostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, od komponentów wizualnych po informacje technologiczne. BOGATA OPRAWA: Ciągle rozwijany silnik graficzny czyniąc wykorzystanek z mocy współczesnych kart graficznych sprawia, że gra prezentuje się nader okazale.

powłoka audio także stoi na nad wyraz wysokim poziomie i dźwięki samego samolotu, jak i otoczenia pozostały wyśmienicie oddane. Dodatkowe NARZĘDZIA: Grze towarzyszą edytory, które zezwalają na modyfikację map, a także tworzenie własnych samolotów....