ShifterModuł przekładni do kierownic G29 i G920 Uzyskaj lepsze wrażenia podczas ścigania się, dodając do fotela wyścigowego możliwość realistycznej zmiany biegów. Logitech® Driving Force™ Shifter to wspaniała przekładnia biegów do kierownic wyścigowych G29 i G920, która jest asygnowana do symulacji wyścigów.

Drążek z mocnej stali i ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości został wytwarzany pod kątem starannego ścigania się i długowiecznej bezawaryjności. 6 przełożeń w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co zezwala na płynną i skrupulatną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.

Technologiedla realizmu Bezkompromisowa kompozycja. Dla najistotniej wymagających. Graj na konsoli i na komputerze PCW połączeniu z kierownicami G29 albo G920 działa z konsolami i komputerem PC. Dodaj moduł przekładni do swojej kierownicy, a już nigdy nie będziesz chciał ścigać się bez niego.

Kierownice G29 i G920 Driving Force obsługują także wybrane gry na komputerach PC. ZAPROJEKTOWANY DO KIEROWNIC WYŚCIGOWYCH G29 I G920Zawsze wrzucaj właściwy bieg w odpowiednim momencie. Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter pozostał zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, żeby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę.

Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, żeby uzyskać bardziej realistyczne doznania. 6 PRZEŁOŻEń Z WCISKANYM BIEGIEM WSTECZNYMPrzyspieszaj skutecznie na każdym biegu.

Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co umożliwia płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.

ergonomia i responsywność Bez kompromisów na żadnym polu. WYSOKIEJ JAKOŚCI budowa Ścigaj się wygodnie i bez wątpienia siebie BEZPIECZNE MOCOWANIE Moduł nie przesuwa się podczas zmiany biegów Opinie Mediów Redaktorzy o testowanym sprzęcie "Skrzynia to bardzo dobra rzecz, która pokaźnie uprzyjemnia rozgrywkę." "korzystny Boże, co za sprzęt!" "Nie mam żadnych wątpliwości, iż po dłuższym czasie wykorzystywania tutaj nic nie powinno się stać" Logitech Shifter Moduł przekładni do kierownic G29 i G920 Play Advanced