Baseus SW Motion Sensing | Gamepad kontroler bezprzewodowy bluetooth do Nintendo Switch

od 95,20 PLN

Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Dla jeszcze lepszych doznań podczas gry na Nintendo Switch zaopatrz się w klarowny wibrujący gamepad producenta Baseus. Przejrzysta pokrywa pozwala podziwiać całą misterną konstrukcję pada, przez co cały gadżet wygląda bardzo designersko. To artykuł, który nie tylko polepsza odbiór wizualny, ale też polepsza jakość rozgrywki. To zasługa znikomej wagi, sporej mocy i ergonomicznie rozlokowanych przycisków.

Specyfikacja:

  • producent: Baseus
  • Materiał: PC
  • pojemność baterii: 500 mAh / 3,7 V
  • Wejście: rodzaj-C, 5V 550mAh
  • rozmiar: 156,2 mm x 101 mm x 64,8 mm
  • Waga: 207,5g

Poziom wibracji

W zależności od swych preferencji możesz ustawić intensywność wibracji na jednym z trzech stopni albo w pełni je wyłączyć. W trakcie rozgrywki pad może wibrować z całkowitą mocą, lecz też ograniczyć ją do 75% czy 30%.

Somatosensoryka

Dla bardziej instynktownej gry, ten artykuł ma sześcioosiowy żyroskop z starannym algorytmem śledzenia ruchu. To nieocenione wsparcie dla gracza, któremu zależy na szybkim obieraniu celów, skręcaniu, bieganiu, a także utrzymywaniu wysokiego poziomu rozgrywki na polu bitwy. Ani na chwilę nie stracisz czujności ani kontroli nad jej przebiegiem.

Przemyślana kompozycja

Pad został zbudowany w taki sposób, abyś mógł obsługiwać go wygodnie i intuicyjnie. Komfortowa budowa powoduje,świetnie leży w dłoniach, nie wyślizguje się i nie wypada. Główne przyciski rozlokowane są symetrycznie, dzięki temu włączanie ich następuje niemal automatycznie. Odległość między najważniejszymi wynosi 1,2mm, a siła nacisku to 100 g.

Gadżet zostałwyekwipowany w przycisk turbo, który rozszerza prędkość poszczególnych operacji umożliwiając Ci przyjąć jeszcze lepszą pozycję i zareagować szybciej oraz bardziej dokładnie. Możliwość zastosowania kompilacji przycisków pozwala Ci uwolnić ręce.

solidne i wytrzymałe przyciski na padzie są w stanie wytrzymać choćby milion naciśnięć.

Obsługa bezprzewodowa

Chcesz swobody w trakcie grania? Połącz się ze smartfonem, tabletem lub innym nośnikiem, korzystając z bluetooth. Maksymalny dystans od pada powinien wynieść maksymalnie 10 metrów. Zagwarantuje to stabilność połączenia i brak opóźnień w przesyłaniu sygnału.

Kontroluj poziom naładowania

Nie daj się zaskoczyć ani powstrzymać rozładowanej baterii, która przerwie pasjonującą rozgrywkę. Ukryta pod przejrzystą obudową dioda LED sygnalizuje konieczność ładowania. Gdy bateria będzie pełna (550mAh) wówczas lampka zgaśnie. Migająca wolno oznacza wyładowanie. Gadżet jest wyekwipowany w modny aktualnie port typu-C.

Na szczęście samo ładowanie urządzenia trwa tylko 2 godziny i po tym czasie możesz cieszyć się bez przeszkód nawet 8 godzinami gry!