Baseus One-Handed Gamepad | Bezprzewodowy kontroler do gier pad do telefonu bluetooth - Gamepad (6953156216419)

od 0,00 PLN

Platforma: Xbox One • Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Gra na konsoli wymaga dynamizmu i zręczności. Teraz możesz prowadzić ją jedną ręką z pomocą pada Baseus GAMO Mobile Game One-Handed Gamepad. To nakładka, którą z powodzeniem obsłużysz bez pomocy drugiej rąk. Rozmieszczenie klawiszy, ergonomiczna budowa, kompaktowy wymiar i drobna waga — to wszystko sprawia, że trzymanie urządzenia jest komfortowe i nietrudny dostęp do każdego przycisku.

Specyfikacja:

  • firma: Baseus
  • Materiał: PC + silikon
  • wymiar: 84,7x58,2x26,1mm
  • Waga: 57 gramów
  • pojemność baterii: 340mAh/3,7V
  • Wejście: 5V/500mAh
  • Prąd znamionowy: 35mA
  • Nazwa sieci bezprzewodowej: dla iP: GA05-IOS, dla Android: GA05-And

Dla początkujących i zaawansowanych

Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z gamingiem, czy jesteś już bardziej zaawansowanym graczem. Nakładka będzie Twoim asystentem w trakcie gry i zapewni Ci doskonałą kontrolę nad jej przebiegiem. Możesz sam zaprogramować klawisze,powiększyć funkcjonalność pada. Podłączony z jednej strony nie zasłania widoczności na ekranie. Z drugiej będziesz prowadzić rozgrywkę, klikając standardowo w ekran smartfona. Pozwoli Ci to na szybkie reakcje — wstawanie, unikanie i zmiany pozycji w sposób dynamiczny.

Klawisze

Przemyślany rozkład klawiszy zezwala na obsługę jedną ręką. Dosięgniesz wygodnie każdego z siedmiu przycisku, bez zmieniania ustawienia rąk. Zaprogramuj je zgodnie ze swoimi osobistymi preferencjami, tak, by obsługa była bardziej płynna i intuicyjna. Dodatkowo marka zaopatrzył pad w pięciowymiarowy joystick. Liniowa zmiana poziomów w zakresie od 0 do 255 umożliwia jeszcze dokładniejsze przemieszczanie się po planszy. Uniki, podskoki, bieganie, przyspieszanie, zwalnianie, strzelanie i celowanie we wroga — to wszystko dzieje się w ułamkach sekund!

Brak opóźnień

Nakładka w sposób bezprzewodowy łączy się z urządzeniem. Dzięki zaimplementowaniu technologii bluetooth 4.0 gwarantuje prędkie przesyłanie sygnału i natychmiastową reakcję na wydawane polecenia. W komunikacji nie ma opóźnień, co umożliwia strategiczne i niezwykle skrupulatne przeprowadzanie rozgrywki.

nieszablonowe doznania

Kontroler Baseus wygląda bardzo designersko. Jest wąski, kompaktowy i lekki, kompatybilny z innowacyjnymi smartfonami. Taka kompozycja powoduje, iż dłoń nie męczy się nawet w czasie długiej i intensywnej rozgrywki. To zasługa niewiele znaczącego rozmiaru o użytecznej konstrukcji, a także wagi wynoszącej mniej niżeli 57 gramów (co odpowiada masie dwóch przeciętnych etui na telefon).

Wokół rockera umieszczone jest podświetlenie LED w energetyzującym kolorze pomarańczowym. Pulsujące światło pobudza zmysły i sprawia, iż rozgrywka jest bardziej żywiołowa i utrzymuje wysokie tempo.

Wytrzymała bateria

W tym padzie producent zastosował potężną baterię litową o objętości 340 mAh. Oznacza to, że po pełnym naładowaniu może pracować stale choćby poprzez 12 godzin!

Kompatybilność

Ten gadżet jest kompatybilny z urządzeniami, które pracują na systemie Android (połączenie za pośrednictwem aplikacji) i iP (Udian APP Keys).

Pod względem wymiaru, gadżet Baseus nadaje się do wielu lubianych obecnie na rynku modeli telefonów. To możliwe dzięki funkcji rozszerzania, która pozwala powiększyć jego szerokość w zakresie 73 do 86mm. Naciśnij i płynnym ruchem przystosuj nakładkę do pokrywy, aby zamocować ją konkretnie, bez ryzyka wypadnięcia urządzenia w trakcie gry.