Aptel Zestaw kulki magnetyczne neocube 216 elementów - 3mm (0440915679258)

od 0,00 PLN

zestaw Kulki Magnetyczne NeoCube 216 składników - 3mm Kulki znajdują się w mocno wytwarzanym, aluminiowym pudełku, które usprawnia przechowywanie i przenoszenie kulek. Całość wygląda bardzo estetycznie, dzięki temu gadżet ten nadzwyczajnie nadaje się na upominek KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE GADŻET asygnowanY DO ZABAWY I ROZWIJANIA SIĘ - świetnY DLA CAŁEJ RODZINY!

Kulki magnetyczne nazywane inaczej NeoCube to lubiana gra/zabawa dla całej rodziny. Kulki NeoCube cieszą się dużą popularnością na całym świecie, zdobyły serca setek rodzin - tera przystępne są także i w Polsce.

dokonaj zakupu JE I SAM SIĘ O TYM PRZEKONAJ! NeoCube - w komplecie znajdziesz aż 216 kulek o średnicy 3 mm każda. Wykonane zostały z magnesów neodymowych słynących z silnej siły przyciągania. Zagwarantują Ci dobrą zabawę na długie godziny.

Z tymi magnesami ułożysz wszystko co jedynie przyjdzie Ci do głowy, zaangażuj przyjaciół, znajomych, dzieci i rozpoczynaj doskonałą zabawę. Spora część gier planszowych, układanek itp. Przystępnych na rynku działa na tej samej zasadzie - z góry mamy ustalony cel do którego dążymy.

integruje się to z nudą i rutyną. Spokojnie, bez obaw z naszą grą nuda Ci nie grozi. Z NeoCube to Ty stawiasz sobie cel i to za każdym razem inny, trudniejszy, który wymaga skupienia i wykazania się twórczą kreatywnością - stwórz pomysłowe konstrukcje, a może jakieś zwierzątko czy inną roślinę.

Z tą grą rozwiniesz swoją pomysłowość a także zapewnisz sobie i innym rozrywkę na długie godziny. Gra składa się z 216 kulek produkowanych ze specjalnych wysokoenergetycznych magnesów neodymowych, cechujących się silną siłą przyciągania.

posiadają zarys niedużych niklowanych kulek.Kulki te stwarzają silne pole magnetyczne co pozwala na ich wzajemne przyciąganie się i tworzenie wykwintnych wzorów w prędkim czasie. Produkowane przez Ciebie konstrukcje i wzory są wytrzymałe i nie rozpadną się do czasu aż sam postanowisz rozdzielić kulej!Specyfikacja i atuty artykułu:artykuł nowy, wysokiej jakości;kluki magnetyczne/magnesy modułowe;liczba kulek: 216;średnica kulek: 3 mm;kolor kulek: srebrny.

UWAGA!produkt dedykowany jest dla dzieci powyżej 6 roku życia, ze względu na niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą połknięcie niepokaźnych składników zestawu....