Apt Kuferek na biżuterię (0483286472011)

od 0,00 PLN

Kuferek na Biżuterię APTEL CA11 KUFEREK SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ Z LUSTERKIEM + dopełniające PUDEŁKO NA INNE OZDOBYZNOWU ZGUBIŁAŚ SWOJE ULUBIONE KOLCZYKI A MOŻE NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ PIERŚCIONKA OD UKOCHANEGOTWOJA BIŻUTERIA JEST POROZRZUCANA PO SZUFLADACH, LEŻY GDZIEŚ W KĄCIE, NA PÓŁKACH -PORA ZAPANOWAĆ NAD TYM BAŁAGANEM -Z NASZĄ SZKATUŁKĄ PRZYJDZIE CI TO prosto APTEL CA11 to nowy, wysokiej jakości, atrakcyjnie tworzony - po wierzchu pokryty czarnym materiałem imitującym skórę a w środku wyścielany jest miękkim pluszem - i istotnie funkcjonalny kuferek/szkatułka na biżuterię.

we wnętrzu na wieczku znajduję się także lusterko, w którym luźno możesz się oglądać.Do zestawu dołączone jest także dopełniające pudełko asygnowane na drobną biżuterię np.: pierścionki, nieduże spinki czy broszki.

Pudełeczko te nieprzeciętnie gromadzi się w środkowej szufladce kuferka. Kuferek został stworzony tak aby pomieścił jak największą liczba rozmaitej biżuterii (kolczyki, pierścionki, bransoletki, zawieszki, naszyjniki itp.).

Składa się z trzech stopni/szufladek.Kuferek zamykany jest na konkretny metalowy zamek, po otwarciu automatycznie wysuwa się dolna szuflada.Jest nieznaczny, zajmuje mało miejsca - spokojnie zmieści się na każdej półce, biurku czy toaletce.

w dodatku zaopatrzony pozostał w komfortową rączkę, która zezwala na luźne przenoszenie kuferka z miejsca na miejsce. Gadżet, który powinien znajdować się na toaletce każdej kobiety, zwłaszcza jeżeli jest ona posiadaczką niezliczonej ilości biżuterii.Zakup takiej szkatułki to także znakomity pomysł na upominek.Specyfikacja i mocne strony:towar nowy, wysokiej jakości;wyprodukowany z najlepszych materiałów;materiał zewnętrzny: czarny, imitujący skórę;materiał wewnętrzny: miękki beżowy plusz;kuferek, szkatułka na biżuterię z lusterkiem;trzy-poziomowy;w komplecie znajduje się także uzupełniające pudełeczko na drobną biżuterię, np.: pierścionki;estetyczne i potężne wykonanie;wygodną rączkę, która umożliwia swobodne przenoszenie kuferka;porządne metalowe zamknięcie;przeurocza i poręczna ozdoba toaletki;dla wszelkich kobiet;wyśmienity pomysł na podarek;kolor wewnętrzny: beżowy;kolor zewnętrzny: czarny - lakierowany.

skrupulatne rozmiary kuferka:wewnętrzna dolna szufladka:szerokość: 15,,5 cm;głębokość: 23,2 cm;wysokość: 2,5 cm.wewnętrzna środkowa szufladka:szerokość: 15,5 cm;głębokość: 23,2 cm;wysokość: 7,6 cm;wewnętrzna górna szufladka:szerokość: 15,5 cm;głębokość: 6,7 cm;wysokość: 2,7 cm;wewnętrzne dodatkowe 3 przegródki:szerokość: 7,5 cm;głębokość: 4,3 cm;wysokość: 2,7 cm.

rozmiary całkowite kuferkaszerokość: 25,8 cm;głębokość: 18 cm;wysokość: 14,8 cm. Rozmiary uzupełniającego pudełka:szerokość: 12,7 cm;głębokość: 10,8 cm;wysokość: 5,7 cm;...