Casio g-shock master of g mudmaster zegarek gg-1000-1a3 - zielony

od 705,00 PLN

Jest to najnowsza nowy dodatek do kapitana G MUDMASTER Series. Błoto Resist budowa pomaga zapewnić, iż nic nie dostanie się do oglądania, kiedy praca w dół i brudne przejście w głąb brudu i osadów.

dużo uszczelki są stosowane w rurach, które prowadzą przyciski i wały, który utrzymuje się błoto. Rury te nie tylko działać,chronić przycisków przed uderzeniami, lecz także poprawić działanie przycisków.

ponadto, możliwości Twin czujkaów zapewniają natychmiastowy dostęp do danych o kierunku i temperatury, gdy są niezbędne w trudnych warunkach. Twarz zegarka jest oznaczony cyframi arabskimi obszernych na 12, 3, 6 i godzina dziewiąta do prostego czytania.

Twarz jest oświetlona poprzez Super Iluminator, wysokiej jasności światła LED auto, by zapewnić prawidłową widoczność praktycznie w każdych warunkach można sobie wyobrazić. Powierzchnia zespół jest przetwarzany przypominać strukturę pasma tkaniny, a godzinę i rąk minute są kształtowane z punktami, które czynią je przypominać markery ostrzegawcze.

Wszystkie przyciski posiadają burzliwą powierzchnię do pewniejszego funkcjonowania, a ogólna konstrukcja jest twarda i wytrzymała.