Dekoria Firana woalowa na taśmie 300x260cm, biały/ołowianka, 300 × 260 cm, Woale, kolor biały

od 0,00 PLN

Kolor: biały
  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany

elegancka firana woalowa wytwarzana z wysokiej jakości gładkiego woalu. Subtelna mgiełka w prosty sposób przyozdabia okna naszych salonów. Swym wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Świetna do wnętrz nowoczesnych i konwencjonalnych.

wymiarowanie - charakterystyczna firana jest szeroka przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – znakomicie nadaje się na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca krystaliczna ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki lub agrafki do podłogi albo parapetu. FIRANA NA wymiar - zamów firanę na swój wymiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować jednocześnie na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

wymiary artykułów wyprodukowanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w wymiarach jest efektem atrybuty materiału. Materiał ma atest EKO-TEX, co oznacza, że nie posiada substancji kancerogennych i alergenów.