Saeco Lirika

od 1399,00 PLN

Rodzaj ekspresu: automatyczny • Pojemność: 2.5 l • Moc: 1850 W • Szerokość: 21 cm • Głębokość: 42 cm • Wysokość: 37 cm • Sterowanie: elektroniczne • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w nieznacznym wymiarze

Szukasz uniwersalnego, ergonomicznego i mistrzowskiego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to wyśmienite połączenie funkcjonalności, wygody oraz elegancji. Postępowy design opierający się na połączeniu czerni z eleganckimi metalicznymi elementami powoduje, iż urządzenie idealnie będzie wyglądało w Twojej kuchni albo biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zaimplementowany postępowy spieniacz mleka Pannarello dołączony do Lirika Base umożliwia przygotowanie perfekcyjnych kaw mlecznych. Korzystając z tego poręcznego urządzenia, z łatwością spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są dzisiaj na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy zezwala na korzystanie z wysokich szklanek, genialnych do tego typu specjałów.

mały, a pojemny!

Model Lirika Base wyekwipowany jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy jednocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się nadzwyczajnie w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Wytworne wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich wymiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki mają zadziwiająco dużą objętość! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę, a także zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, iż Lirika Base jest wydajnym urządzeniem, które zmieści się choćby w niewielkiej kuchni dla pracowników.

świetna jakość

Dzięki zaimplementowaniu istotnie produktywnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak produkowanej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o rozmaitym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

fachowy, ekspres musi być nie tylko progresywny ale i prosty w obsłudze. Zastosowany w Lirika Base graficzny cyfrowy wyświetlacz zezwala na czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym znacznymi komunikatami. Prostota i intuicyjność – to właśnie powinno znamionować nowoczesne ekspresy!

proste czyszczenie

w trakcie codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base automatyczne pogramy odkamieniania, które zadbają o poprawne funkcjonowanie urządzenia. Gdy tylko będzie potrzebne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i komfortowe! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja technologiczna